Київ

Придбати квиток

VAPEXPO Kiev-2016: жижі, що летять зі сцени, полум'яний  twerk і перша хмара-рекордсмен

1-2 жовтня в «АККО Інтернешнл» відбулася друга міжнародна виставка vape-індустрії — VAPEXPO Kiev-2016. Столичні вейпери та шанувальники смачного пару зі всієї України згуртувалися разом на конференції, протестували сучасні девайси, скуштували нові рідини та насолодитлися видовищним шоу. 

Ми — компанія Smile-Expo — стали організаторами цієї бажаної для всієї вейп-спільноти події.

В межах заходу ми провели першу українську галузеву конференцію для власників вейп-бізнесу. 1 жовтня зі своїми доповідями виступили експерти-ринку:

Олена Ролугіс — аналітик компанії Euromonitor International — розповіла про сучасні тенденції та перспективи ринку;
Олексій Павленко — президент Асоціаціїи ринку електронного паріння розкрив тему регуляторної політики вейпінгу;
Курт Сондерегер — засновник/CEO Café Racer Vape — поділився думками, що чекає на індустрію в майбутньому.

Своїми знаннями та досвідом також поділилися Євген Григор'єв - Senior Account Manager з SEO-studio, Зуй Іван — засновник EcoVan Vape, Дмитро Чураков — генеральний директор Wingle Group і Олександр Шевченко — власник компанії «Екосигара». Вітчизняні та іноземні експерти індустрії охарактеризували поточний стан галузі, визначили найкращі канали для просування, розкрили секрети для розвитку бізнесу та активних продажів.

На виставку приїхали представники 55 компаній з України та світу, роздавали жижки на пробу та давали протестувати свої найкращі товари. Виробники виставили лінійки американських, польських і вітчизняних рідин на пробу. Охочі до пару оцінили якість деяких жижок саме вітчизняного виробництва. А в номінації «Найкращий аромат року» перемогла рідина від компанії Wick&Wire.

Головною подією заходу стала велика хмара пару, яку одночасно видули 132 відвідувача виставки. Реєстратор Національного Реєстру Рекордів України Віталій Горін зафіксував перший на території України рекорд, який поставили за допомогою електронних інгаляторів.

«Що більше подібних рекордів ставитимуть в Україні, тим менше людей палитиме «неправильні» цигарки», - зазначив експерт.

DJ Mukvik розкачав головну вейп-тусовку столиці якісними сетами та пригощав широкою лінійкою рідин власного виробництва - Monster Flavor.

На сцені ми провели яскраве та насичене шоу. В змаганнях з Cloud contest переможці отримали цінні призи від спонсорів заходу. Можливості учасників оцінювали троє суддів - відеоблогери Міхей і Дмитро Демідов, а також співзасновник компаній Wick&Wire, Максим Журбенко. Компанії EcoVan Vape, Monster flavor, Wick&Wire, Tapvape та інші розкидували подарунки безпосередньо зі сцени. Після цього команди дівчат змагалися за приз номіналом 5 000 гривень у Twerk Battle, піднімаючи настрій публіці. Переможицею батлу стала команда Easy team з Харкова.

На сцені також відбулися корисні майстер класи з тріків і намотці, змагання з Body Art, де за полотна слугували тіла молодих дівчат.

Внаслідок зусиль нашої команди захід VAPEXPO Kiev-2016 став приємною традицією як для власників бізнесів, так і для шанувальників смачного пару.

Особливу подяку ми висловлюємо спонсорам виставки - компаніям Enjoy Smoke та Wick&Wire, а також генеральному партнеру шоу-програми — виробнику Monster flavor.

Виставки VAPEXPO дарують нагоду стежити за зростанням ринку та залишатися в курсі останніх подій у вейп-індустрії.

До зустрічі на наступному VAPEXPO!

buy ticket
Сloud Contest