Київ

Придбати квиток
2016.06.21
Новини індустрії

YOUDE UD VAPE POCKET – золотий запас вейпера

YOUDE UD VAPE POCKET – золотий запас вейпера

Ті, для кого вейпінг є справжнім хобі, рано чи пізно стикаються з проблемою. Всі ці девайси, атомайзери, колби та дроти, розкидані вдома, ніколи не знаходять свого місця. По півдня доводиться шукати шматок японовати, яку лише вчора придбали на рік вперед.

Але вихід зі складної ситуації є – спеціалізована сумка для вейпера UD Vape Pocket від компанії YoUde.

Сумку зроблено з міцного нейлону. Її габарити 16 х 12,5 х 7 сантиметрів. Конструктивно вона складається з двох відсіків. З обох боків стандартно ви знайдете місце для кріплення ременю через плече та зручну ручку у верхній частині.

У першому відсіку – місце для всього, що завгодно. Для цього тут є і кишеньки, і резинки, що ідеально підійдуть для атомайзерів, колб та акумуляторів. До більших відсіків сміливо можна запхати мод або котушки з дротом.

Другий відсік призначений як для ємностей з рідиною, так і для різноманітних інструментів. У невеличкі кишеньки влізуть і щипчики, і викрутки, і пінцет. За сіточку найкраще покласти вату, щоб її завжди було видно.

Отже, в UD Vape Pocket ви помістите все, що потрібно для комфортного паріння під час далеких подорожей. Звичайним вейперам сумка теж стане у нагоді та полегшить життя.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest