Київ

Придбати квиток
2016.04.26
Новини індустрії

Все, що слід знати про сабомне паріння

Все, що слід знати про сабомне паріння

Щойно з'явилися девайси для паріння, як безліч ентузіастів зацікавило питання, як максимально збільшити клуби пари. З цією метою створили так звані сабомні атомайзери та моди підвищеної потужності. Кожен сабомник має пам'ятати два правила.

Перше: якщо ви вирішили перейти на низькоомний атомайзер, ніколи не повертайтеся до девайсів іншого класу.

Друге: слід мати елементарне уявлення про роботу вашого девайса.

Для кожного сабомника головними показниками мають бути Оми. Це опір вашій спіралі, який нещодавно становив приблизно 1-2 Ом, але не менше того. Нині на ринку з'явилися атомайзери, які можуть похвалитися змінними головками з опором в 0,5 Ом. Найпопулярнішим пристроєм такого класу є, звісно, Kanger Subtank.

З часом ентузіасти навчилися власноруч намотувати спіралі з низьким опором. Але якщо ви хочете спробувати сабомне паріння, вже зараз будь-який вейп-шоп запропонує вам величезний асортимент сабомних баків.

Давайте розглянемо, що ж це таке

Як ви вже зрозуміли, це випаровувач, опір якого складає менше 1 Ома, що донедавна було обмеженням для атомайзерів. У результаті зниження опору струм по спіралі проходить швидше, тому вона нагрівається ефективніше. Це змушує рідину активно випаровуватися, що генерує величезну кількість пари.

Звісно, перш ніж податися в сабомники, слід ретельно вивчити цей напрямок. Річ у тім, що це передбачає паріння, так би мовити, на повні легені. Іншими словами, ви постійно видихатимете величезні клуби диму, які не завжди доречні. До того ж витрати рідини й акумулятора будуть значно більшими, ніж у звичайних атомайзерів.

 

У будь-якому разі спробувати варто!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest