Київ

Придбати квиток
2016.03.18
Новини VAPEXPO

Вибір хіпстерів – VPARK BOX 50w

Вибір хіпстерів – VPARK BOX 50w

Ось і настав час, коли всі конфігурації модів вже випустили, всі потреби парців задовольнили і потрібно вирішувати, як привернути увагу до свого товару серед неймовірної кількості девайсів. Звісно, виділитися – це не завжди відзначитися. Скажімо, герой сьогоднішнього огляду не вирізняється відсутністю різноманітних косяків, які відштовхнуть більшість покупців. Але все ж деякі переваги змушують звернути на нього увагу.

Вибір-хіпстерів-VPARK-BOX-50w

Коробка

У комплекті дві упаковки, обтягнуті картоном. На них людина парить, застосовуючи мод невідомого походження. Ну, то таке. В цілому, упаковки досить тривіальні – темний картон і вся необхідна специфікація на ребрі.

На огляд потрапив набір білого кольору. Окрім моду, в коробці є інструкція та кабель зарядки. Загалом нічого надзвичайного. А ось у коробці з бак-атомайзером комплектація цікавіша — ще один дріп-тип і два випарники на 0,3 і 0,1 Ом.

Дизайн

VPARK TC50

Вибір-хіпстерів-VPARK-BOX-50w-2

Зовнішній вигляд справді потішив. Глянцевий корпус і цікава система управління одразу привертають увагу. Навколо основної кнопки закріплено кільце, яке має декілька позицій. Вони визначають, у якому режимі працюватиме бокс-мод. Рішення досить оригінальне та подекуди навіть зручне.

Дисплей теж не пасе задніх. На ньому відображено лише необхідну інформацію, водночас цифри досить чіткі та яскраві для читабельності під прямими сонячними променями. Зверху мод хромований, тому подряпин з часом не уникнути. Пін конектора традиційно підпружинений.

Роз'єм для зарядки розташований внизу, не скажеш, що це рішення є незручним. Натомість він має приємну заглушку, щоб micro-USB не засмічувався.

VPARK MAXTANK PRO

Вибір-хіпстерів-VPARK-BOX-50w-3

Бак розбірний. Він складається з обслуговуючої бази, самого бака та змінного випаровувача. Окрім прозорої колби, решта корпусу виконано з такого ж глянцю. Конструктивною особливістю є відсутність будь-якої різьби у випарнику. Він просто вставляється та зверху закручується кришкою. Бак являє собою нерозбірну конструкцію. Якщо придивитися, то скло сидить на двох о-рингах, але зняти його так і не вдалося. Тому з девайсом слід поводитися вкрай акуратно, оскільки замінити скельце не вдасться. У верхній частині знаходяться призначені для заправки прорізи. До речі, обсяг бака всього на 2,5 мілілітри.

Топ-кеп має гумові деталі, які виглядають як заглушки. Насправді це підпірки для зручного відкручування та закручування кришки баку.

До комплекту входять два дріп-типи – один з отвором для забору повітря, інший ні.

Враження від девайсу

VPARK TC50 сидить у руці як влитий. До унікального кільця управління довелося звикати, але з часом цю чудову ідею гідно оцінюєш. Навіть дивуєшся, чому раніше ніхто не здогадався зробити коліщатко регулювання потужності та температури – це ж так зручно.

Загалом девайс виглядає напрочуд солідно. Збірка чудова, включаючи деталі, які крутяться. Звісно, глянець з часом втратить свій товарний вигляд, але з цим нічого не вдієш.

Ось що справді засмутило, так це начинка. Конкуренти легко витискають 70 Ватт з одного акумулятора. Але це було би півбіди, якби не погана робота термоконтролю. Зважаючи на тести, ми дійшли висновку, що краще його б тут взагалі не було.

Бак теж розчарував. Смак бажає кращого, а скромний об`єм у 2,5 мілілітри абсолютно не годиться для щоденного користування. Добре, що є хоч верхня заправка, яка трішки спростить життя.

Висновок

Кіт вийшов з вельми значними недоліками. Некоректний термоконтроль, погана смакова передача бачка та відсутність обслуговуючої бази змушують замислитися, кому цей набір взагалі можна рекомендувати? Рятує хіба що цікава та зручна конструкція, хороші матеріали та відсутність претензій до збірки. Але всім цим можуть похвалитися найближчі конкуренти, які уникли вищезгаданих недоліків.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest