Київ

Придбати квиток
2016.02.19
Новини VAPEXPO

Вейпінг нормалізує артеріальний тиск

Вейпінг нормалізує артеріальний тиск

З тих пір як електронні інгалятори набули популярності, засоби масової інформації не припиняють регулярно розповідати про нові дослідження, які підтверджують шкідливість вейпінгу для організму людини.

Однак доказів на користь паріння все одно значно більше. Вейпінг розглядають як інструмент для позбавлення від нікотинової залежності.

Відомий захисник електронних інгаляторів Майкл Сігель вже провів масу досліджень, які доводять безпечність пару. Зараз він вирішив  навести аргументи, що паріння також має й позитивні властивості. Наприклад, воно нормалізує артеріальний тиск.

Для цього доктор Фарсалінос запропонував групі нікотинозалежних перейти на безпечний пар. Спостереження тривало рік. Частина підопічних позбулася шкідливої звички, а частина скоротила вживання шкідливого диму.

До слова, у всіх учасників дослідження змінився артеріальний тиск. У більшості гіпертоніків він знизився приблизно на 16 мм рт. ст. Середній показник у тих, хто обмежив доступ до диму, знизився десь на 11 мм рт. ст.

Середні показники виводили, враховуючи багато параметрів.

Отже, висновок можна зробити наступний: паріння є не лише безпечним, але й корисним.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest