Київ

Придбати квиток
2016.02.25
Новини VAPEXPO

Вейпінг – найкраще хобі

Вейпінг – найкраще хобі

Електронні інгалятори вже не сприймаються як інопланетні об'єкти: перехожих не дивують люди, які пускають клуби пару прямісінько на автобусній зупинці. Однак в головах ще залишається багато міфів, пов'язаних із парінням: буцімто це «суцільна китайська хімія» чи надто дороге задоволення. Але ті, хто розібрався, як працює електронний інгалятор, переконуються: вейпінг може стати безпечним і цікавим захопленням.

Чи це шкідливо?

Ні, нешкідливо – стверджують... британські вчені. Справжні.

Офіційна британська служба охорони здоров'я заявляє: паріння на 95% шкодить менше, ніж вживання тютюнової продукції, оскільки вейпер вдихає не дим з продуктами горіння – токсинами та важкими металами, – а нешкідливий пар.

Медиків більше насторожують ароматизатори – «неприродний» продукт для людських легенів. Однак немає досліджень, які б доводили достовірність цього твердження.

Загальний знаменник медичних досліджень зводиться до того, що паріння в рази менше шкодить парильнику та оточуючим. А отже, парити можна в громадських місцях і навіть у приміщеннях: пар не просочує одяг, волосся та не залишає неприємного запаху з рота. Тим часом вейпер отримує свій фан. Трапляється, що перехід на електронний інгалятор викликає погіршення самопочуття у перші дні, але пов'язувати неприємні відчуття з паром не варто. Річ у «синдромі відміни», коли організм, який звик до продуктів горіння, перелаштовується на новий лад.

У рідкісних випадках з'ясовується, що парильник страждає на алергію на окремі компоненти рідини – тоді потрібно проконсультуватися з лікарем і продавцем вейп-шопу та підібрати іншу рідину.

Вейп як захоплення

Звичайна історія: людина вирішує позбутися тютюнової залежності, заходить на вейп-сайт, обирає найдешевший стартовий набір – і одразу розчаровується у своєму задумі.

Ймовірно, за якийсь час вона знову зацікавиться темою та відкриє вейперський форум. І це найкращий з варіантів. Виявляється, вейпінг – це ціла субкультура з тематичними порталами, відеооглядами, блогами, майстернями та виставками. Перегляд майстер-класів і конкурсів з клаудчейзінгу переростає у фан, і вчорашній новачок уже збирає кастомний мод і тримає під рукою з десяток рідин. Незабаром купованих рідин стає мало – цікаво спробувати самозаміс. «І понеслося»: основу (нікотин + гліцерин + пропіленгліколь) змішують з ароматизатором, що цікавіше та удвічі-тричі економніше.

Починаються експерименти зі спіраллю: вейпер випробовує різні способи намотки, які потребують ювелірної точності та фантазії.

Тих, хто придивляється до першого стартового набору, а також досвідчених парильників запрошуємо на VapExpo Kiev. Це перша в Україні виставка-конференція, присвячена вейперській субкультурі. У програмі майстер-класи, шоу, виставка електронних інгаляторів та рідин, а також багато призів для учасників.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest