Київ

Придбати квиток
2016.06.10
Новини індустрії

Вейпінг для автомобілістів: плюси та мінуси

Вейпінг для автомобілістів: плюси та мінуси

Останнім часом все частіше трапляються водії таксі з електронками в руках. Один навіть з'явився в останньому кліпі Шнурова. Такий вибір зроблено не просто так. На прикладі одного з таксистів це зрозуміти найпростіше. Назвемо його Валентином. Він позбувся шкідливої звички понад рік тому, перейшовши на вейпінг, і стверджує, що нічого не втратив. Він позбувся залежності від нікотину, а ось багаторічну звичку піднести щось до рота та затягнутися йому зберіг боксмод. Валентин воліє парити безнікотинову рідину та дуже радіє різноманітності смакової палітри, адже коли ти довго в дорозі, хочеться розмаїття, і паріння збиває монотонність поїздки. А зміна смаку рідини бадьорить.

Крім очевидних плюсів, приміром, покращення самопочуття та відсутності неприємного запаху з рота, Валентин зазначає також інші бонуси, які зрозуміють всі водії, знайомі зі шкідливою звичкою. По-перше, з машини зник аромат попільнички, а разом з ним попіл, бички та маленькі круглі пропалені сліди на обшивці сидінь.

Ще тепер можна парити в присутності пасажирів, адже пасивне паріння (такий термін вже винайшли?) не шкодить здоров'ю, а пар завжди зберігає приємний аромат навіть під час видиху. А якщо згадати, що зі скла зникає негарний жовтий нікотиновий наліт, причин для сумнів перейти з паління на вейпінг лишається дедалі менше.

Та й взагалі всі водії, що перейшли на вейпінг, кажуть про багато індивідуальних плюсів. Чи переходити тобі на вейп – це тільки твоє рішення і твій вибір, але зроби його правильно :)

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest