Київ

Придбати квиток
2016.03.16
Новини індустрії

Вейперів застерігають від надмірного прогрівання койлів

Вейперів застерігають від надмірного прогрівання койлів

Вчені вже давно ретельно вивчають усі складники електронних інгаляторів. Konstantinos Farsalinos – один з тих, хто є прихильником паріння. Але нещодавно він заявив, що існує певна загроза, прихована в ЕС, – це прогрівання сухої спіралі.

Доктор Konstantinos Farsalinos вже згадував про цю проблему в одній зі своїх доповідей. Він розповідав про склад компонентів, з яких виробляють електронний інгалятор, а також про їхню провідність.

Тим, хто лише починає знайомство з вейпінг-культурою, слід пояснити, що означає прогрів сухої спіралі. Це процес, якій здійснюється після завершення намотки. Ще він має назву «прожиг». На койл подається живлення, доки він остаточно не почервоніє та не почне прогріватися рівномірно від центру. Це потрібно для того, щоб виявити будь-які зазори між витками та очистити койл від різного сміття.

Як з'ясувалося, так званий «сухий прожиг» провокує утворення потенційно небезпечних сполук. Аби уникнути цього, вчені пропонують вейперам здійснювати прожиг койлу, застосовуючи газові горілки, також спирт чи теплу воду.

Саме тому блогери запропонували налагодити виробництво альтернативних баз і випарників на основі кераміки. Річ у тім, що вчені вже давно тестують цей матеріал, але результати досліджень наразі невідомі.

Слід розуміти, що вейпінг – це порівняно новий напрямок. Вчені завжди знаходитимуть альтернативні рішення, які зроблять паріння безпечнішим.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest