Київ

Придбати квиток
2016.04.12
Новини VAPEXPO

Вейп-статистика: як британські вчені трактують цифри на свою користь

Вейп-статистика: як британські вчені трактують цифри на свою користь

Дослідники проблем, пов'язаних з вейпінгом, зазвичай інтерпретують Google-аналітику та результати соцопитувань на свою користь. Приміром, дискусію в вейп-співтоваристві викликали висновки Університету Північної Кароліни та Сан-Дієго. Представники цих двох закладів проаналізували запити в пошуковій системі та дійшли висновку, що електронні інгалятори не допомагають позбутися тютюнової залежності.

Звідки такий висновок?

Автори статті, опублікованої в журналі про профілактичну медицину, відзначають: кількість запитів на вейп-теми збільшилась, однак більшість з них стосується питання, де придбати електронний інгалятор. Водночас значно менше користувачів цікавиться, як позбутися залежності за допомогою електронного девайсу. Це дивне співвідношення фактів призвело до не менш дивних висновків.

Одна з авторів дослідження – Ребекка С. Уільямс – пояснила висновки наступним чином: «ЗМІ посприяли сприяють тому, щоб люди вважали електронні інгалятори ефективним засобом відмовитися від цигарок, але, однак, користувачів, які б шукали інформацію саме про це, дуже мало».

Активні члени ком'юніті вважають такий висновок дивним і закликали не довіряти сліпо всім публікаціям на тему електронних інгаляторів.

Кількість запитів в Google на вейп-теми:

  • 2010-й – 1,5 млн
  • 2014-й – 8,5 млн
Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest