Київ

Придбати квиток
2017.08.15
Новини індустрії

Вейп станція власними руками, силами та головою

Вейп станція власними руками, силами та головою

Вейп станція власноруч – це не лише заощадження коштів, але й відточування радіоаматорських навичок, підвищення ПВГ і переродження власного системника. Але найголовніше, що зібрати вейп станцію власноруч під силу кожному, хто має алгоритм дій і віру, що руки ростуть з потрібного місця. Ця стаття відповідає на перше запитання.

Що таке vape станція?

Vape станція – це прилад для паріння для компанії. З ним дегустують рідину двоє та більше осіб. Девайс має невеликий корпус, з якого виходять кілька, так би мовити, каналів – кабелів з платами чи контролерами. До них користувачі під`єднують моди та парять. Паралельне з'єднання дає змогу вейпити одночасно, до того ж кількість пари не зменшується.

Vape станції відрізняються габаритами, числом каналів, формою та ін. Досить часто виробники випускають станції під замовлення з урахуванням всіх побажань вейпера.

VAPEXPO Kiev, VAPEXPO Kiev 2017, вейп, Вейп станція, зібрати вейп станцію власноруч , виготовлення вейп станцій, вейп станція власноруч

Виготовлення вейп станцій у домашніх умовах

Виготовлення вейп станцій, особливо під замовлення, коштуватиме приблизно 10 тис. грн. Звісно, сума чимала, тому багатьом ідея виготовити вейп станцію власноруч видається слушною. Тим більше, що насправді це зовсім нескладно.

Тобі знадобиться блок живлення, що генерує щонайменше 200 Вт потужності та 5 В напруги. В іншому разі напруги бракуватиме для паріння одночасно кільком користувачам – тобто втрачається весь сенс vape станції.

В якості корпусу згодиться старий системник – у такий спосіб ти даруєш йому нове життя. Щоправда, від досить масивний і займає багато місця. Тому, насправді достатньо щільного картону чи пластику, аби зменшити розміри вейп станції до настільної.

На корпусі встановлюють конектор з кнопкою мосфету (MOSFET – польовий транзистор).

Для виготовлення вейп станції знадобиться два мосфети irlb3034, два резистора з опором 15 кОм при потужності 0,25 Вт. Кнопка згодиться з-під старого телефону, настільної лампи чи будь-якої іншої непотрібної техніки.

Девайс з такими параметрами розрахований на чотири особи. Його намотування – 0,16 Ом. Під час затяжки напруга сягає 5,08 В, тобто отримуємо 161 Вт.

Про те, як зібрати всі деталі до купи та змусити зібрану власноруч вейп станцію працювати самостійно, дивись відео

Warning!

Якщо маєш певні сумніви щодо власних скілів радіотехніка, краще утримайся від ідеї зібрати вейп станцію власноруч. Звісно, ти заощадиш 9900 грн, але здоров'я все ж дорожче. Тут доведеться працювати з електричним струмом і високою напругою. Будь уважним і обережним.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest