Київ

Придбати квиток
2016.04.26
Новини індустрії

Велика Британія розпочала співпрацю з TPD

Велика Британія розпочала співпрацю з TPD

У Великій Британії є регулюючий орган, який контролює продукцію для паріння. Це так зване агентство MHRA, мета якого - контролювати обіг лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Як відомо, 4 квітня було прийнято рішення про надання MHRA необхідних документів від виробників та імпортерів. Це дозволяє контролювати реалізацію тютюнової продукції. За процесом впровадження цих реформ можна стежити на порталі gov.uk.

За планом, роздрібну торгівлю піддадуть суворому регулюванню. Існуючі запаси тютюнової та парильної продукції перевірятимуться до весни 2017 року. Планується вилучати всі вироби, які не відповідають необхідним стандартам. Перш ніж розпочати виробництво, компаніям доведеться реєструватися для спеціальних досліджень. Лише після схвалення європейськими та внутрішніми органами контролю вони зможуть випускати свою продукцію для роздрібної торгівлі.

Крім того, кожен має право самостійно проінформувати Сitizens Аdvice Вureaux про недоліки тієї чи іншої парильної продукції. Виробники будь-яку консультацію зможуть отримати через агенцію MHRA. У разі недотримання встановлених правил на виробника накладатимуться серйозні штрафи.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest