Київ

Придбати квиток
2017.05.02
Новини індустрії

VAPEXPO Kiev: продовження історії компанії Virgin Vape в інтерв'ю з її представником

VAPEXPO Kiev: продовження історії компанії Virgin Vape в інтерв'ю з її представником

Завзятих вейпоманів цікавлять не лише новинки вейп-продукції, але й новини зі світу вейпінгу в цілому: чи то відкриття нового вейпшопу чи чергова редакція директиви TPD. Це як новий сезон улюбленого серіалу – дуже хочеться продовження. Скажімо, ті, хто читав інтерв`ю з представником компанії Virgin Vape, чекають на нові подробиці історії: що там з новим смаком, і чи відкрили хлопці вейп-бар?

Саме про це ми дізналися на VAPEXPO Kiev 2017, де нам вдалося поспілкуватися з власником Virgin Vape Андрієм.

Інтерв'юер: Дар'я Козлова (Д. К.)

Д. К.: Андрій, які Вашi враження про VAPEXPO Kiev 2017?

А.: Враження найяскравіші: багато людей, зокрема закордонних гостей. Тішить, що вони цікавляться нашим продуктом і шукають постачальників в Україні. Сподобалася велика кількість зарубіжних виробників, скажімо, Innavape (читати матеріал про її засновника. – Авт.) і Wotofo. Круто, що притягнули майже цілий Vape Alliance!

Д. К .: Минулого разу Ви казали про продовження лінійки. Чи відбулася презентація?

А.: Так, сьогодні (на VAPEXPO Kiev 2017. – Прим. авт.) ми презентували нову рідину – Senator. Людям смак дуже сподобався, магазини замовляють.

мы презентовали новую жидкость – Senator

Д. К.: Розкажіть докладніше про новинку.

А.: Senator – це смак чаю з цитрусами. На Ukrainian Vape Week компанії Smile-Expo ми зібрали дані та з'ясували, що люди бажають чогось кислого. Згодом ми почали розробляти нову суміш і, нарешті, випустили її.

Д. К.: А як справи з відкриттям вейп-бару?

А.: Чудово. Відкрили в тестовому режимі, працюємо три дні, відвідувачі є, вони задоволені. Офіційне відкриття заплановано на квітень.

Virgin Vape вейп-бар Украина

Вейп-бар Киев

Д. К.: Спасибі за бесіду. Успіхів!

А.: Дякую, до зустрічі!

P. S. Бліц-інтерв'ю відбулося 4 березня. 22 квітня хлопці офіційно презентували свій вейпшоп-бар Imperium Vape Shop&Bar в Одесі. Прес-служба VAPEXPO щиро тішиться за Андрія та його команду, та зичить успіхів.

До речі, найближчим часом ти отримаєш нагоду особисто дізнатися про справи у Virgin Vape, адже 1 липня відбудеться Ukrainian Vape Week в Одесі-мамі! Стеж за новинами – невдовзі стартує реєстрація! А наразі пропонуємо відвідати ювілейну вейп-виставку VAPEXPO Moscow 2017, яка 16–18 червня відкриє літній вейп-сезон. Купуй квиток!

P. P. S. Організатор вейп-івентів – компанія Smile-Expo, давно є лідером з проведення вейп-заходів у країнах Європи та СНД.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest