Київ

Придбати квиток
2018.04.27
Новини індустрії

VapeSuits: 5 «костюмів» для вейпінгу

VapeSuits: 5 «костюмів» для вейпінгу

Український виробник VapeSuits з'явився на ринку зовсім недавно і запевняє, що використовує лише найкращі компоненти і HiLiQ-нікотин, а також, що його лінійка п'яти смаків – просто преміум. Щоб підтвердити слова справою, крманда надала VAPEXPO Kyiv свої рідини для огляду. І що ж, самі напросилися!
На перший погляд
Рідини розлиті у пластикові тари об'ємом 60 мл, оснащені піпеткою і захистом від дітей. Через увесь флакон наклеєна етикетка з величезним лого компанії, а також назвою смаку. Як належить – зазначено вміст нікотину (0; 1,5 або 3 мг) і співвідношення VG/PG (70/30).
Лінійка тестувалася на Tsunami RDA з намотуванням Clapton (5 витків).
На смак і колір
Brown
Опис від виробника: сподобається всім, хто небайдужий до «Нутелли» і горіху. Смак різниться на вдиху і на виході, дуже яскравий і не насичений солодкістю.
Якщо коротко, то – шоколад і горіхи. А якщо відверто, то це просто фантастичне поєднання: все починається з горіха у роті й закінчується настільки солодким шоколадом, що губи злипаються. Цю рідину хочеться намазати на хліб і з'їсти. Шкода, що не можна. :(
Long Island
Опис від виробника: ми не могли пройти повз настільки популярний напій! Наш авторський «Лонг Айленд» повноцінно розкриє вам смак цього чудового коктейлю і подарує лише йому притаманну солодку кислинку!
Коктейль, у якому ти тонко відчуваєш смак «коли», дуже доречної у цьому ураганному коктейлі! І він дійсно схожий на легендарний напій, але без чаю.
Blue Margarita
Опис від виробника: ніжний і приємний смак нашого авторського однойменного коктейлю. Рідина подарує кожному свій чудовий смак і однозначно підніме вам настрій, не дивлячись на відсутність алкоголю.
Солодкий і тонізуючий смак лайма з холодком дуже приємно освіжає подих. Також відчуваються легкі ноти лікеру. Для любителів коктейлів ця жижа – топчик.

Red
Опис від виробника: кисло-солодкий смак цілого букета турецьких солодощів і секретних інгредієнтів. Сподобається тим, хто втомився від одноманітної випічки і полуниці, і здивує своєю оригінальністю.
Дуже, ну дуууже солодкі турецькі ласощі з нотками полунички, від якої на видиху – трохи кислинки. Полуниця надає цьому букету свіжості й повністю розкриває смак. З цієї рідиною можна повною мірою релаксувати як на природі так і у галасливому міському дворику.
Yellow
Опис від виробника: оригінальний екзотичний лимонад на чайній основі. Має складний і багатогранний смак, який подобається більше й більше з кожним затягуванням.
Лайтовий смак лимонаду, на видиху відчувається чай. Відчуття, що це мультифруктовий чай: аж надто смачний і приємний аромат лимонаду підкреслює всю крутість. Чайні експерти оцінять рідину.


Що сказати? Всі смаки дійсно гідні звання «преміум». І хоча варіантів усього п'ять, кожен вейпер знайде відповідний «костюм».

Дякуємо компанії VapeSuits за наданий продукт.

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest