Київ

Придбати квиток
2016.02.01
Новини VAPEXPO

#Vapesaga – німецька якість за доступною ціною

#Vapesaga – німецька якість за доступною ціною

Мікс #Vapesaga виготовляється в Москві з використанням компонентів німецької якості. Пляшечки зроблено з пластику, не мають захисту після першого розкриття. Це вагомий мінус. На етикетці #Vapesaga інформацію зазначено частково російською та англійською мовами. Із чим це пов'язано - ми не знаємо.

Об'єм: 30 мл.

Особливу увагу на етикетці приділено складу рідини, де відсутній діацетил.

#Vapesaga-німецька-якість-за-доступною-ціною

Рідину легко закапувати завдяки вузькому носику, яким виробники замінили піпетку. Але є незначний недолік - він погано фіксується, тому інколи ковпачок відкручується разом з ним.

Міцність смаків, які ми тестували, - 3 мг/мл.

Давайте зупинимося на кожному з них детальніше.

Tobacco & Milk

Виробник описує смак Tobacco & Milk як молочний з тютюновими нотками. Але насправді він більше нагадує ванільне морозиво з домішками бурбону. Вдихаєш солодкавий кремовий пар, який на виході стає міцним.

Green banana

Green banana позиціонується виробником як смак нестиглого банана. Але рідина більше нагадує на смак солодкі льодяники з банановим відтінком.

Oak & mapple serup

Опис на етикетці - дуб з кленовим сиропом. Дивне поєднання, чи не так? Але насправді саме цей смак є одним з найкращих у лінійці. Суміш сиропу та дуба дійсно відчувається, а видихаючи, відчуваєш приємний вафельний смак.

Raspberry cheesecake

На смак дуже приємний і солодкий. Він до вподоби як прихильникам цього десерту, так і фанатам солодких «десертних» рідин.

Strawberry & cream

Це поєднання часто зустрічається в лінійці багатьох виробників рідин для паріння. #Vapesaga досить точно відтворила смак солодкої полуниці та домашніх вершків.

Lemon & Lime

Натуральний смак з приємною кислинкою. Під час паріння створюється відчуття, що п'єш свіжий лимонад.

Redcurrant & menthol 

Redcurrant & menthol – один із найцікавіших і найяскравіших смаків. Під час паріння ментол не забиває смак червоної смородини, а навпаки - вигідно його підкреслює. Напрочуд бадьора свіжа рідина.

#Vapesaga-німецька-якість-за-доступною-ціною

Підсумок

Скуштувавши всі мікси #Vapesaga, можемо підсумувати: смаки приємні та ненав'язливі, приємно парити. Єдиний мінус - якість виготовлення пляшечок. Але це саме та лінійка, в якій кожен відшукає свій улюблений смак!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest