Київ

Придбати квиток
2016.10.12
Новини індустрії

Vape House: пари з клієнтом, але не впарюй

Vape House: пари з клієнтом, але не впарюй

Одного дощового осіннього дня, коли хочеться тепла та затишку, після роботи я не побігла додому, а вирішила зайти в гості до Vape House.

«Vape House – це найкраще місце для спілкування з друзями. У нас можна взяти рідини на розлив, спробувати їх чи просто посидіти як у себе вдома», – каже засновник вейп-шопа Олександр Коротун.

На полицях і стійці акуратно розставлено безліч красивих баночок з Америки, Франції, Великобританії та девайсів з ширшою географією, які хочеться скуштувати та роздивитися ближче.

Продавці цього вейп-шопа – яскраві, амбітні особистості та дуже приємні співрозмовники, готові допомогти з будь-яким питанням стосовно смачного та густого пару.

Знайомтесь! Данило робить соковиті огляди на каналі White Cloud, які цікаво дивитись: https://www.youtube.com/channel/UCerOcpSrgbr_yyvaL-gnmZw

 

А Лев провів грамотний майстер-клас з білду 2 жовтня на головній сцені VAPEXPO Kiev-2016.

Ці хлопці вміють не лише слухати, вони – чують, тому пропонують саме ті варіанти, які обов'язково задовольнять ваш запит.

Стежку до Vape House намагалося протоптати багато любителів самозамісів, але засновники ретельно дбають про якість продукції та не соромляться відмовляти.

«Я вважаю, цим слід займатися відповідально або не займатися зовсім», – аргументує свою позицію Олександр.

Цінова політика цього вейп-шопа стартує зі 150 гривень. 80% асортименту рідин – імпортований преміум. Олександр розповів, що на території України вони ексклюзивно працюють з британцями.

Слід акцентувати увагу на тому, що Vape House – це ідеальне місце для тих, хто практично нічого не знає про вейпінг і бажає дізнатись професійну думку експертів. Тут завжди радо допоможуть, незалежно від того, плануєте ви щось купувати чи просто зайшли отримати конструктивну консультацію.

«Був випадок, коли людина придбала девайс в інтернет-магазині, а потім подзвонив нам із запитанням, що з ним робити далі. Ми взяли такий самий девайс, відзняли детальний огляд і надіслали його цій людині «вайбером». Він переглянув і все зрозумів. З тих пір цей клієнт обслуговується тільки в нас», – згадує Олександр.

До речі, в цьому магазині є чудові gift-boxes.

«Трапляється таке, що людина сама не парить, але бажає зробити приємне друзям і знайомим, які давно мріють позбутися паління. І їй потрібно оформити це якимсь чином. У нас є красива дерев’яна скринька. Ми кладемо туди все необхідне: девайс, рідини і все те, що знадобиться для подальшого паріння».

«Твій клієнт – це твій друг, який прийшов до тебе по допомогу, щоб позбутися шкідливої звички та розібратись із девайсом. Це, мабуть, найголовніше – коли тобі завжди раді», – розмірковує Олександр.

Ми стали друзями. А друзям тут завжди раді. Ось і з'явилося в мене улюблене місце для дозвілля з м'якими диванчиками та міцною кавою.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest