Київ

Придбати квиток
2018.03.27
Новини VAPEXPO

Vape Awards 2018: 7 причин для участі у найпрестижнішій вейп-церемонії країни

Vape Awards 2018: 7 причин для участі у найпрестижнішій вейп-церемонії країни

Минулого тижня стартувала реєстрація учасників щорічної церемонії нагородження Vape Awards 2018, яка відбудеться 15 квітня на головній сцені VAPEXPO Kyiv.

Якщо ти вже подав заявку, то переходь до наступного етапу.

Ще сумніваєшся? Ось тобі сім причин для участі у церемонії:

  1. Відразу, після подачі заявки, назва твоєї рідини-номінанта з'явиться на офіційному сайті Vape Awards з перелінковкою на сайт твоєї компанії.
  2. Відвідуваність сайту Vape Awards – понад 300 осіб на день. А тепер повернися до причини №1.
  3. До церемонії допускаються всі гравці вейп-ринку, тому тобі не обов'язково ставати експонентом VAPEXPO Kyiv. Але, разом з тим, про твою компанію все одно дізнається декілька тисяч представників ЦА.
  4. Твоя жижа автоматично потрапить * на дегустацію, оскільки відбіркового онлайн-голосування не буде!
  5. Жижу будуть пробувати не блогери і тим більше не організатори, а 100 відвідувачів виставки, які відібрані випадково. До того ж, дегустація відбудеться «наосліп»: рідини розіллють в однакові флакони з порядковим номером без назви виробника.
  6. У разі перемоги – ти отримаєш статуетку – знак народного вибору вейперів України. Це приверне увагу нових клієнтів і підвищить лояльність постійних, а ще – прикрасить магазин та стрічку в Instagram.
  7. Одна лише участь у Vape Awards без перемоги – це безкоштовна і якісна реклама твого продукту, яка працює на імідж компанії.

Зараз, коли ти переконався щодо переваг Vape Awards 2018, заповни форму учасника до 9 квітня. Поспішай, у тебе залишилося два тижні!

Цікаво дізнатися підсумки церемонії? Приходь на VAPEXPO Kyiv 2018 ►►►

* При дотриманні правил Vape Awards 2018.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest