Київ

Придбати квиток
2017.03.13
Новини індустрії

V Tank by OBS – флагманський атомайзер за ціною посереднього бачка

V Tank by OBS – флагманський атомайзер за ціною посереднього бачка

Хоча ім'я OBS ні про що не говорить більшості вейперів, проте, компанії вдається впевнено залишатися на вейп-ринку та часом навіть обходити деякі відомі бренди. Хлопці з OBS знову здійснили спробу залишити позаду конкурентів і випустили атомайзер V Tank. Про нього й поговоримо.

Щойно побачивши девайс, одразу впізнаєш руку майстра. Вірніше, дизайнерів компанії: бак дуже схожий на своїх попередників, і це не докір. Стильний, впізнаваний і красивий. Збереглася традиція колірних варіантів: користувачеві пропонують бак у сталевому або чорному корпусах.

Новинка тішить різноманітністю випарників у комплекті (опір становить 0,15 Ом):

  • V4 на потужності 120–260 Вт;
  • V8 при 90–180 Вт;
  • V10 при 60–100 Вт;
  • V12 при 60–150 Вт.

До речі, користувач за бажанням має можливість використовувати базу, що обслуговується, на velocity-стійках, але її, на жаль, доведеться докуповувати.

За систему обдуву відповідають два великі отвори знизу корпусу.

Місткість бака - 6 мл, чого вдалося домогтися завдяки значним габаритам атомайзера. Для заправки потрібно витягнути верхню частину корпусу: у такий спосіб відкривається доступ до слоту заправки.

V Tank by OBS - справді флагманський атомайзер, здатний скласти гідну конкуренцію навіть SMOK або IJOY. Про це говорять і зовнішній вигляд, і технічні параметри, і доступна ціна $25-30.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest