Київ

Придбати квиток
2016.05.19
Новини індустрії

У Києві відкрили бутик тютюнового девайсу для паріння iQOS

У Києві відкрили бутик тютюнового девайсу для паріння iQOS

Компанія Philip Morris International відкрила в Києві магазин з продажу пристроїв для альтернативного споживання тютюну – iQOS.

Бутик розташований на бульварі Лесі Українки, 76. Дизайн магазину ззовні та всередині виконала архітектор Ганна Іскіердо в стилі біоніки. Концепція покликана підкреслити гармонійне поєднання природи та високих технологій. На вході до магазину встановлено парклети, навіть є зарядні пристрої для електромобілів.

IQOS – це відповідь потужного виробника традиційних цигарок на зростаючу популярність електронних аналогів. Компанія вирішила розробити свій варіант девайсу та при цьому не відмовлятися від тютюну. У комплектацію входять зарядний пристрій і тримач для стіків з натуральним тютюном. У пристрої використана технологія HEAT-NOT-BURN, завдяки чому тютюн не згорає, а нагрівається до максимальної температури – 350 градусів за Цельсієм. У процесі нагрівання створюється аерозоль зі смаком тютюну.

Розробка продукту була розпочата у 2008 році, що обійшлося компанії в 2 мільярди доларів. На спеціалізованому сайті IQOS йдеться про те, що у створенні та тестуванні девайсу взяли участь понад 430 вчених-експертів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest