Київ

Придбати квиток
2017.04.13
Новини індустрії

Універсальний атомайзер ProCore Aries від Joyetech

Універсальний атомайзер ProCore Aries від Joyetech

У квітні виробник Joyetech попрацював доволі продуктивно, випустивши одразу кілька новинок. Кожен, хто давно знає цю компанію, розуміє, що будь-який новий мод завжди з`являється у парі з новим атомайзером. Девайс Primo mini не став винятком. У комплекті з ним презентовано бак ProCore Aries.

Атомайзери цього виробника є універсальними. З ними і навалюєш, і робиш MTL-затяжки. Є можливість встановити три й чотири спіралі. Ніхто не здивується, якщо ця серія стане ширшою завдяки новим бакам з іншими випарниками чи базами.

Види:

  • ProC1 - 0,4 Ом, 40-80 Вт;
  • ProC1-S - 0,25 Ом, 25-55 Вт;
  • ProC4 - 0,15 Ом, 50-110 Вт;
  • ProC2 - 0,15 Ом, 30-70 Вт;
  • ProC3 - 0,2 Ом, 40-130 Вт.

Система обдуву в гаджеті нижня, що є стандартним для багатьох атомайзерів. На жаль, інформація про параметри отворів відсутня. Втім, судячи з рендерів, вони цілком прийнятні.

Ємність резервуара для рідини становить 4 мл. Оскільки розміри самого пристрою невеликі, такий обсяг є цілком достатнім. Але якщо 4 мл для тебе замало, цей неприємний момент компенсує система заправки. Вона дуже проста: трохи зсуваєш верхню кришку, відкидаєш, і отримуєш доступ до отворів для заливки рідини.

Зазвичай атомайзери від Joyetech одразу вказують на свій сегмент ринку. Однак цей пристрій стане до вподоби однаково початківцям-парцям і досвідченим вейперам. Тому сміливо робимо висновок про максимальну універсальність і конкурентоспроможність цього пристрою.

Середня вартість баку – $15-20.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest