Київ

Придбати квиток
2016.05.31
Новини індустрії

Вбивчий мехмод від компанії MCV PHILIPPINES

Вбивчий мехмод від компанії MCV PHILIPPINES

Філіппінці випустили новий девайс, який особливо припаде до смаку гангста-реперам, геймерам і взагалі всім шанувальникам вогнестрілів. Зустрічайте мехмод BALLISTIC MECHANICAL TRIGGER MOD від компанії MCV PHILIPPINES, виконаний у стилі пістолетної рукоятки. Оригінальність такого дизайнерського рішення вельми сумнівна, але виглядає він цілком ефектно.

Перша партія ось-ось має вирушити до Європи та Америки, всупереч чуткам, ніби боксмод можна придбати виключно на території Філіппін. Обсяги поставки наразі не розголошуються, але відомо, що автори наклепали чимало цих пістолетних рукояток. Зухвалий дизайн меха та відома якість збірки філіппінських девайсів є достатньою гарантією, що TRIGGER MOD слід незабаром очікувати в інтернет-магазинах у всьому світі.

Корпус виконано зі сплаву алюмінію з латунними вставками. З латуні ж зробили обойму, в яку вміщуються 2 акумулятори формату 18650. Стартову кнопку зроблено, як і слід було очікувати, у вигляді спускового гачка пістолета. Оснащений девайс 510-м коннектором.

Розробкою цього монстра займався Joy Soriano, а його вартість сягатиме близько $400. Враховуючи ціну та дизайн меха, він чудово пасуватиме Бетмену чи Залізній людині. Адже потрібно мати справді супергеройські доходи та роздуте его, щоб придбати такий боксмод. Хоча на смак і колір, як відомо, правильної відповіді немає.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest