Київ

Придбати квиток
2016.03.17
Новини VAPEXPO

Тролейбус рухається до Vape Depot. Лінійка рідин не без дивацтв

Тролейбус рухається до Vape Depot. Лінійка рідин не без дивацтв

Виробник лінійки Vape Depot зупинився на міській тематиці оформлення. Щоправда, який вона має стосунок до ароматів – не зовсім зрозуміло, але нехай. Це квіточки порівняно з доволі дивними смаками деяких екземплярів.

Дизайн і зовнішній вигляд

Тролейбус-рухається-до-Vape-Depot-Лінійка-рідин-не-без-дивацтв-2

Рідини розлиті у так звані фломастери – вони зручні, але не мають захисту від дітей.

На етикетках зазначено все, що має бути: склад, пропорції VG/PG, штрихкод, міцність, всі необхідні застереження та назви смаків.

Враження

Тролейбус-рухається-до-Vape-Depot-Лінійка-рідин-не-без-дивацтв-3

Ми протестували жижу міцністю 3 мг (але є варіанти 0 та 1,5 мг) з балансом VG/PG = 70/30.

Fruitty Pebbles

Смак пластівців перемішується з ТХ, але в горлі не відчувається «пустеля». Пити, звісно, хочеться, але не літрами. Плюс – фрукти додають кислинку. Рекомендується для щоденного паріння.

Train Berry

Нагадує рідкий йогурт чи ягідний мікс з вершками. Щоправда, нам хотілося б менше ароми: ягоди аж занадто яскраві. Для щоденного використання  навряд чи підійде.

Trolley Pie

Чудовий баланс: не солодко, не кисло, не нудотно. Ми зійшлися на думці, що це найзбалансованіша рідина в лінійці. Щоправда, яблука чути ледве-ледве.

Orange Subway

Неоднозначні враження: для когось «аскорбинка в таблетках», для когось «парфумерія». Цитрусовий аромат видається дивним і навіть незрозумілим: чи то через «дивний» апельсин, чи то через сильний удар по горлу.

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest