Київ

Придбати квиток
2016.06.23
Новини індустрії

Той рідкісний випадок, коли перший млинець – шедевр

Той рідкісний випадок, коли перший млинець – шедевр

Як це часто трапляється, новачки вміють здивувати більше, ніж ветерани ринку. Цей принцип ілюструє дріпка United Chaos RDA від американської компанії United Machining LLC. Особливостей у цього атомайзера більше ніж достатньо. Перша з них – Chaos RDA – це дебют компанії в світі вейпу. От буквально. Раніше вони не виробили жодного мода, бака чи дріпки.

Переходио до інших «фішок». Перше, що впадає у вічі, це жовтий колір бази. Якщо ви подумаєте про золото, – не помилитеся. Щоправда, вона не відлита з золота – це покриття. Але золоте.

На базі передбачено три стійки, середня – подвійна. Діаметр отворів для койлів – 2,5 мм, глибина колодязя – 6,35 мм, а ізолятором служить Ultem 1000. Тут маємо ще одну «фішку». На бортах бази – спеціальні проточки для фірмової викрутки. Це дозволяє максимально комфортно встановити спіраль на потрібному рівні та в потрібному положенні.

Зверху на всю цю красу надягається корпус, що виглядає єдиним монолітом з дріптипом у чорному кольорі. У бордового корпусу дріптип «сидить» на різьбі.

Обидва корпуси мають безліч отворів для подачі повітря, і тут ми наштовхуємося на чергову «фішку» цього дива. Конструктив застосованої системи обдуву є справді унікальним, який, наскільки нам відомо, не має аналогів. Річ у тім, що повітря, потрапляючи в дріпку, обдуває спіралі не лише зовні, але й проникає в спеціальні канали, які ведуть всередину центральної стійки. Таким чином, спіралі обдуваються ще й зсередини. В результаті маємо ідеальну смакопередачу.

Остання «фішка» – подвійна. За такий шедевр виробник виставив цінник лише $104,99. Але радіти рано. Перший тираж вийшов лише у сто штук, на цей момент у продажі їх вже немає. Коли буде наступна партія – наразі невідомо. Але зрозуміло одне – вона повинна бути, адже зовсім жорстоко і безглуздо було б подражнити вейп-ком'юніті такою красою, не надавши можливості долучитися до неї. 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest