Київ

Придбати квиток
2017.08.02
Новини індустрії

TIME by Secret Liquid: кожен смак за розкладом

TIME by Secret Liquid: кожен смак за розкладом

Добре знайома ситуація, коли щось довго шукаєш, а воно – ось! – перед самісіньким носом. Такий самий сценарій працює на жижах: заходимо на тридев'яті сайти, вибираємо заморські премки, а у той самий час «червоненьку квіточку» випускають на рідній землі.

Отже, молода українська компанія Secret Liquid з Миколаєва випустила нову лінійку жиж TIME з оригінальними смаками та концепцією.

За традицією почнемо з упаковки. Яскрава, барвиста, влучна – геть не схожа на попередні лінійки. На етикетці зображено циферблат, який показує певний час. Він збігається з назвою смаку рідини з колекції та ніби натякає, який саме смак краще парити у певний час доби.

На етикетці ще вказано інформацію про виробника, обсяг, кількість нікотину та співвідношення PG/VG.

А тепер дізнаємося, які саме смаки, на думку Secret Liquid найкраще парити у зазначений час.

  • 6:00

З чого більшість з нас розпочинає ранок? Правильно, з кави. Саме його пропонує виробник, а до напою, що бадьорить – десерт. Аромат свіжозвареної кави з нотками тірамісу зніме сон і забезпечить чудовий настрій на весь день.

  • 9:00

Час снідати. Корисний для здоров'я ягідний сніданок: фруктові пластівці з елементами злаків. Ситно та смачно.

  • 11:00

Настав час перекусити! Чому не апельсиновим драже Tic-Tac? Саме цей смак відчує парець, заправивши свій девайс рідиною для 11 ранку.

Vapexpo Kiev, Vapexpo Kiev 2017, жижи, жидкость для парения, TIME, Secret Liquid

  • 13:00

О першій дня, особливо влітку, кортить освіжитися – що власне пропонує виробник. На вдиху заряджають цитруси, на видоху – кислуватий гранат.

  • 15:00

Знову цитруси! Тільки без квасного гранату, натомість з льодової м'ятою. Тримає в тонусі та відкриває друге дихання на залишок дня.

  • 16:00

Яблучний компот – саме таким є цей смак. До того ж компот зварили з різноманітних сортів яблук. Сподобається тим, хто скучив за бабусиною консервацією.

  • 19:00

Суміш екзотичних фруктів з ледь помітною карамеллю на видиху. Вийшло незвично, свіжо та гармонійно.

  • 22:00

Що пропонує Secret Liquid попарити на ніч? Сухувату випічку, ідеально збалансовану соковитим гранатом і справжнім оркестром лісових ягід.

Вочевидь компанія вирішила, що після 10 години вечора користувач визначиться зі смаком самостійно. А може взагалі піде спати.

У будь-якому разі TIME by Secret Liquid – це гідна колекція від вітчизняного виробника. До того ж, судячи з неординарних сумішей і позиціонування, на перше місце виробник виносить якість і оригінальність продукції, а вже потім – меркантильні цілі. Вартість одного флакона (60 мл) дорівнює $ 8,5.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest