Київ

Придбати квиток
2017.08.23
Новини індустрії

Therion 166 by Lost Vape - зміїний апгрейд

Therion 166 by Lost Vape - зміїний апгрейд

Дітище компанії Lost Vape - Therion 75 - користувалося величезною популярністю серед вейперів. Недовго думаючи, компанія вирішила завоювати ще більшу кількість сердець (і грошей) і випустила боксмод Therion 166. Познайомимося?

Зовні мод помітно змінився: тепер він обтягнутий «зміїною» шкірою, а металеві деталі з глянцевих перетворилися в матові. Однак дещо залишилося без змін. Наприклад, вставки з чорної деревини і розташування елементів управління. Користувачеві доступні найрізноманітніші варіанти забарвлення «зміїної» частини корпусу.

Головна відмінність 166 від 75-ї версії - у платі. Ні, залишилася все та ж улюблена DNA, але зросли потужність і число призначених для користувача опцій, так що власник може максимально адаптувати девайс під свої вподобання.

Максимальна потужність дорівнює 166 Вт, підтримуваний опір атомайзера - 0,1-2 Ом, у режимі термоконтролю - 0,08-1 Ом. У даному режимі здатний працювати з койлами з нікелю, титану і нержавіючої сталі.

Працює пристрій від зв'язки двох атомайзерів 18650, яких у комплекті немає. Заряджаються за допомогою роз'єму micro-USB. Доступна функція зарядки 2А.

Вартість на Therion 166 by Lost Vape варіюється в межах від $ 140 до $ 180.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest