Київ

Придбати квиток
2017.01.16
Новини індустрії

The Troll RTA by Wotofo, або Як обійти конкурентів

The Troll RTA by Wotofo, або Як обійти конкурентів

Попри активне заповнення вейп-ринку своєю продукцією, Wotofo навіть не думає зупинятися. Зустрічайте чергову новинку від китайської компанії - бак The Troll RTA.

Зовні пристрій схожий на інші баки виробника. Відмінність полягає лише в нестандартному розташуванні випарного блоку та у використанні делрінового топ-кепу. На вибір користувачеві пропонують бак у чорному та сталевому кольорах.

Новинка відповідає сучасній тенденції - компактний зі збереженням необхідних технічних характеристик. Отже, у популярному диаметрі 24мм і місткості 5мл висота баку становить 41мм.

Вище вже йшлося про нестандартне розташування випарної камери: її розміщено в середній частині пристрою. Таку ідею вже реалізовували інші виробники, щоправда в GTA-баках, але керівництво Wotofo вирішило віднести свій девайс до серії RTA.

База атомайзера являє собою стійку, де розмістився майданчик з чотирма щілинами та бічним розташуванням гвинтів. Отвори дуже широкі, тому бак згодиться для потужного навалу.

Систему обдуву реалізували двома отворами значних розмірів. Повертанням кільця знизу корпусу регулюється ступінь затяжки.

Конкуренції в даному сегменті виробнику не уникнути, але завдяки цікавій конструкції та відмінним технічним параметрам бак The Troll RTA by Wotofo має шанси вирватися вперед. Вартість атомайзера - $40.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest