Київ

Придбати квиток
2017.07.04
Новини індустрії

TFV8 X-Baby від SMOKTECH – продовження лінійки TFV

TFV8 X-Baby від SMOKTECH – продовження лінійки TFV

Кілька років тому представники компанії SMOKTECH вирішили створити потужний сабом-бак, який би повністю замінив дріпки. Попри те, що рішення не нове, саме цим хлопцям вдалося зробити справді щось нове та привернути увагу парців, – TFV4.

Розробники розширили цю лінійку атомайзерами TFV8 і TFV12. Нещодавно виробник створив новинку – TFV8 X-Baby.

Взагалі від початкової версії бак не надто відрізняється. Головна ідея – потужний девайс для паріння, який видає багато пари для досвідчених вейперів і новачків.

Зараз є кілька типів випарників: V8 Baby X Q2 потужністю 40-80 Вт і опором 0,4 Ом, а також V8 Baby X M2 з опором 0,25 Ом.

В описі пристрою міститься інформація про появу сервісного майданчика. До того ж, знаючи політику цієї компанії, існує 100% вірогідність, що до цього атомайзери з'являться інші випарники.

Останнім часом дедалі частіше використовують два варіанти баків, які є в цьому девайсі. Покупець отримує стандартну версію, розраховану на європейський ринок.

Ємність баків становить 4 і 2 мілілітри. Система заправки звичайна: треба відчинити верхню кришку та залити рідину.

У чому ж полягає відмінність цього гаджета від попередніх? У TFV8 X-Baby розробники замінили нижню систему обдуву на верхню. Невідомо, чому творці прийняли таке рішення, адже значно цікавіше було би залишити попередній формат.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest