Київ

Придбати квиток
2016.10.24
Новини індустрії

Tarot Pro by Vaporesso з нереально крутим дизайном і новенькою платою

Tarot Pro by Vaporesso з нереально крутим дизайном і новенькою платою

У результаті оновлення модельного ряду Vaporesso з'явився стильний бокс-мод Tarot Pro. Ця модель має попередника - Tarot, якому не вдалося здобути належної популярності. Що буде з цією моделлю - покаже час.

Тут на краще змінився не лише дизайн, але й оновилася плата.

Виробник акцентує увагу саме на новому дизайні, який висуває в лідери переваг цього мода. І він має рацію. Дизайн справді видався надзвичайно сучасним і стильним. Цікава форма, бездоганні дизайнерські рішення зачаровують вибагливих парців, яких цікавить не лише якісний пар.

Tarot Pro доступний у трьох варіантах: з накладками карбон, з імітацією мармуру та в соковитій чорно-жовтій версії з малюнком, який візуально створює рельєф.

Висота моду 93 мм, ширина - 58 мм, товщина - 23 мм, вага - 200 г.

Tarot Pro оснащено брендовою платою, яка тепер є в усіх модах виробника.

Діапазон потужності моду становить від 5 до 160 W, напруга - від 0 до 8,5 V, граничний вихідний струм вимірюється 50 A. Мод підтримує атомайзери від 0,05 до 5 ohm. Температурні обмеження коливаються між 200 і 600 градусами за Фаренгейтом. Доступні режими: Smart VW/CCW/VT (Ni200/SS/Ti)/CCT/TCR/Bypass. Прошивку є можливість поновити. Tarot Pro працює на двох акумуляторах 18650.

Цінова політика Vaporesso завжди відрізнялася коректністю. Можливо, саме тому ці моди здобули неабияку популярність на ринку. Зараз вартість оновленої моделі становить лише $60.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest