Київ

Придбати квиток
2016.06.23
Новини індустрії

Такий жаданий Eleaf iSmoka iJust 2

Такий жаданий Eleaf iSmoka iJust 2

Кітові набори з'явилися на ринку порівняно нещодавно. Після єгошок в моду увійшли роздільні девайси, які слід було підбирати за власними потребами. Компанія Eleaf, один з найбільших гравців на ринку, регулярно тішить своїх клієнтів новими кітовими наборами. Зараз на черзі новенький iJust 2 – логічне продовження попередньої моделі.

Як і раніше, девайс має вигляд суцільнометалевої трубки, що не розбирається. Насправді ж мехмод має класичний 510-й конектор, тому користуватися ним можна з будь-якими іншими випарниками.

Батарейка вбудована, її потужність 2600 міліампер. Заряджається через порт micro-USB. Завдяки вбудованій платі мехмод має деякі корисні функції: захист від короткого замикання, відсічка у десять секунд і максимальна напруга 3.3 вольта.

Атомайзер нового формату має цікаву конструкцію, яка дає можливість краще розсіювати тепло під час обдуву.

Заправка нічим надзвичайним не порадувала – потрібно перевертати девайс і заливати рідину по краєчку колби, щоб не потрапити в отвір для повітря.

В комплекті, крім мехмода та атомайзера, вміщує буде установлено випаровувач, що не обслуговується, з опором 0.3 Ома. До того ж у коробці є кабель USB, інструкція та кільце регулювання подачі повітря.

Конструктивно атомайзер нагадує модель Melo тієї ж компанії, але насправді несучі елементи корпусу в девайсах виконують різні функції.

Висновок

Насамперед мод дешевий та може розраховувати на широку цільову аудиторію. Але водночас наявність плати з захистом від короткого замикання, ймовірно, приверне увагу тих, хто планував придбати боксмод. Вбудований акумулятор – це перевага та недолік одночасно. Хоча сам факт його існування у мехмоді викликає подив. Немає сумніву, що девайс займе гідне місце на ринку.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest