Київ

Придбати квиток
2017.01.16
Новини індустрії

Чи шкідливий вейпінг?

Чи шкідливий вейпінг?

Людям властиво боятися невідомого, тому виникає дедалі більше запитань до нової течії - вейпінгу. Вже є усвідомлення того, що вейпінг завдає меншої шкоди за паління. Але оскільки паріння ще мало вивчили, люди все ж переймаються його впливом на здоров'я та подекуди говорять про його шкідливість. Спробуємо пролити трохи світла на ситуацію.

Основна шкода вейпу

Для паріння потрібні дві речі: чим парити та що парити, тобто девайс і рідина. Ймовірна шкода від девайсу зрозуміла всім - неправильна експлуатація пристрою. Грубе використання здатне спричинити дрібні опіки. Нехтування технічними особливостями (використання несумісних акумуляторів, перевищення допустимого навантаження) здатне призвести до важкого каліцтва.

На жаль, з рідинами все не так просто. Жижа для паріння - це суміш хімічних компонентів, яка в процесі вейпу так чи інакше впливає на організм людини. До складу зазвичай входять:

  • гліцерин - для насиченості смаку;
  • пропіленгліколь - для густоти пари;
  • ароматизатори - безпосередньо для смаку;
  • нікотин.

Головна загроза вейпу полягає у двох останніх складових. Всім відомо, що нікотин - це отрута, а надмірне його вживання призводить до отруєння. На щастя, існують нульовки - рідини без нікотину.

Ароматизаторів позбутися аж ніяк. Вчені визнали солодкі рідини («кондитерки») найнебезпечнішими через вміст діацетилу та ацетил пропіонілу, які сприяють виникненню облітеруючого бронхіту - хронічного нездужання легенів.

Вейп без нікотину - золота середина!

Найменшої шкоди організму завдає вейп без нікотину, тобто паріння нульовок. Зрозуміло, чому. Вживання такої рідини виключає можливість отруєння нікотином як себе, так і пасивних парців. Це чудова альтернатива палінню, яка заперечує фізичну залежність від шкідливої ​​звички та врешті решт очищає організм від отрути.

Чому вейп без нікотину - це лише середина, а не найвищий прояв безпечного вейпінгу? Тому що, як і раніше, залишається вплив ароматизаторів. Існує два засоби звести його до мінімуму: перейти з «кондитерок» на інші смаки та користуватися електронним інгалятором дуже помірно.

Висновки

Проаналізувавши інформацію, пропонуємо відповісти на запитання «Чи шкідливий вейп?» Самостійно. У будь-якому випадку парити чи НЕ парити - париватна справа кожного. Єдине, про що ми наважимося вас просити, - знайте міру.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest