Київ

Придбати квиток
2017.11.15
Новини VAPEXPO

Судді Vape Awards: «Круто, що в Україні індустрія вейпінгу досить прогресивна»

Судді Vape Awards: «Круто, що в Україні індустрія вейпінгу досить прогресивна»

На вейп-виставках VAPEXPO Kiev традиційно проходять церемонії нагородження кращих виробників продукції для паріння – Vape Awards. У цьому році в якості журі були представники британського журналу Vapouround – Девід Тернер і Рубен Ходжкінс. З ними ми поспілкувалися про те, наскільки складно було оцінювати учасників, які рідини сподобалися найбільше, і які враження залишилися від заходу.

Інтерв'юер – VAPEXPO Kiev

Респонденти – Девід Тернер (Д. Т.), Рубен Ходжкінс (Р. Х.)


VAPEXPO: Ви вперше оцінюєте такі конкурси?

Д. Т.: Ні, це не перший івент. Ми були суддями на подібних заходах, наприклад, у Празі.


VAPEXPO: Чи були складнощі під час оцінювання у цьому році?

Д. Т.: Сьогодні все було організовано на вищому рівні, публіці все сподобалося. Та й нам на сцені було весело. Вечір вдався!


VAPEXPO: Чи відомі вам бренди, які були представлені на Vape Awards?

Д. Т.: Так, ми знали деякі з них, за інформацією в Інтернеті, а деякі бачили вперше. Це і робить процес більш цікавим – можна прийти, познайомитися з людьми, які представляють абсолютно нові для нас компанії.


VAPEXPO: Які рідини ви б хотіли привезти з України?

Д. Т.: Ми плануємо походити по виставці і взяти парочку цікавих. Наприклад, жижа White Noise досить непогана, з хорошим дизайном. Ще переможець у номінації «Кращий фруктовий смак» був крутий. На жаль, не пам'ятаю назви, але мені дуже сподобалася.


VAPEXPO: Який головний критерій відбору переможців?

Д. Т.: Взагалі для всіх по-різному. Особисто я люблю, коли смак залишається однаково приємним на вдиху і видиху від початку і до кінця. Мені не подобаються смаки, коли на вдиху аромат дуже міцний, а на видиху все «випаровується». Класно, коли смак стійкий, і є приємний післясмак.

Р. Х.: Я завжди звертаю увагу на те, наскільки смак відповідає початковому задуму, наскільки точно він нагадує якийсь фрукт (якщо рідина фруктова). Також важливі м'якість, розкриття аромату в горлі, і наскільки він дивує мене.


VAPEXPO: Які враження від виставки?

Д. Т.: Мені дуже сподобалося! Залишилися лише найкращі враження від івенту! Я у Києві вже вдруге – і тут все чудово: хороші люди, прекрасне місто, прекрасна виставка. Ми приїдемо ще раз!

Р. Х.: Круто, що в Україні індустрія вейпінгу настільки прогресивна. Мені було цікаво, у чому її відмінність, якщо порівнювати з іншими країнами. Упевнений, перспективи української вейп-культури безмежні.


На VAPEXPO Kiev ми поспілкувалися з багатьма учасниками виставки та переможцями всіх контестів! Не пропустіть жодної публікації – стежте за новинами на нашому сайті!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest