Київ

Придбати квиток
2016.07.05
Новини індустрії

Stride 80W TC і Starss 80w ТС. Хто кому клон?

Stride 80W TC і Starss 80w ТС. Хто кому клон?

Так склалося, що унікальні речі в Китаї не користуються попитом. Як наслідок, знайти оригінал будь-якого цифрового пристрою там практично нереально – східні майстри наловчились клонувати все підряд настільки вдало, що подекуди виходить навіть краще за оригінал. Оскільки ми про це заговорили, візьмемо для прикладу бокс-моди Stride 80W TC и Starss 80w ТС.

Ці два пристрої схожі як дві краплі води. Навіть прискіпливо вивчаючи кожну грань, ви не знайдете жодної відмінності. Уся різниця лише в назвах на корпусах девайсів. На форумах йшли тривалі суперечки – хто ж насправді є автором оригіналу. Більшість схиляється до думки, що родоначальником цього моду все ж був Starss.

Отже, з чим маємо справу? Насамперед слід відзначити, що мод обирають справжні естети. Погодьтеся – не щодня побачиш мод, вироблений з такого матеріалу, як камінь. Він найкраще передає солідність пристрою і не зрівняється з жодним сучасним матеріалом. Коли береш його в руку, відчувається приємна прохолода та вага. Отож, поза увагою девайс не залишиться ніколи. При цьому виробник не полінувався з вибором кольорів, а фактура взагалі завжди є суто індивідуальною. Тому свій мод ви впізнаєте серед тисячі подібних.

Екран теж є не менш цікавою фішкою моду. За замовчуванням колір шрифту червоний, але в меню налаштувань його можна змінити на будь-який інший. Крім того, можна підлаштувати розмір і стиль шрифту на ваш смак.

В усьому іншому девайс – міцний середнячок. 80 ват і температурний контроль – це вже золотий стандарт. Живиться від однієї батарейки формату 18650, що з одного боку замало, а з іншого – дає можливість полегшити мод.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest