Київ

Придбати квиток
2016.06.29
Новини індустрії

Spark RTA by Blitz Enterprises – крутий у всіх відношеннях

Spark RTA by Blitz Enterprises – крутий у всіх відношеннях

Китайську компанію Blitz Enterprises вейпери знають вже давно, головним чином завдяки відмінним атомайзерам. Сьогодні на тесті - чергова новинка від цього виробника.

Більшість клієнтів Blitz Enterprises вже звикли до химерного дизайну її пристроїв. Але Spark RTA став вийнятком із усталеного правила. Скажімо, асортимент кольорів баку обмежений лише двома - сталевим і чорним. Зазвичай китайці пропонують великий вибір, але цього разу в цьому не було потреби. Річ у тім, що відсутність зухвалих елементів не потребує іншого виконання Spark RTA. Габарити баку цілком стандартні - 57 мм у висоту та 24 мм в діаметрі. Він є ідеальним для боксмодів середнього розміру.

Знайти недоліки в Spark RTA виявилося непросто, навіть швидше неможливо.

Начинка

Виробник не вигадував велосипед, а встановив всередині базу на кшталт Velocity. Це вже просто золотий стандарт, враховуючи легкість встановлення та достатній обдув спіралей. На жаль, точних розмірів отворів під койл з'ясувати не вдалося, але на вигляд вони є досить великими аби реалізувати будь-яку фантазію коїл-білдера.

Повітря до баку потрапляє крізь косі отвори знизу атомайзера та йде безпосередньо на спіраль, як це реалізовано на баках подібної конструкції. Кільце регулювання обдуву дозволяє відкривати по одному отвору - для тонкішого налаштування подачі повітря.

Місткість Spark RTA задовольнить будь-якого вейпера. Попри об'єм у шість мілілітрів, виробник подбав про комфортну заправку баку. Потрібно лише зняти дріптип, відкрутити верхню кришку та потрапити в отвір гідного розміру.
Єдиним мінусом може вважатися хіба ексклюзивність цього девайсу - знайти його десь інде, крім офіційного магазину, доволі складно.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest