Київ

Придбати квиток
2016.01.29
Новини VAPEXPO

Склад рідини для електронних інгаляторів не є таємницею

Склад рідини для електронних інгаляторів не є таємницею

До складу цих рідин входять 4 інгредієнти, і їх дістають зовсім не на Місяці. Щоб створити рідину, потрібна основа – гліцерин. Більшість виробників використовує органічний. Він відповідає за появу великої кількості пари. Наступний інгредієнт – пропіленгліколь. Він є основним компонентом при створенні інгаляторів від астми, та є абсолютно безпечним для вдихання.

Ті, хто намагається здійняти паніку навколо вейпінгу, кажуть, що пропіленгліколь використовують у виробництві антифризу. Це помилка. Малообізнані люди плутають пропіленгліколь з диетиленгліколем (однак випадки використання останнього також було зафіксовано на ринку масового виробництва електронних інгаляторів).

Пропіленгліколь добре переносить аромат, тому наступний інгредієнт – ароматичні харчові добавки – додають саме до нього. Ці добавки можуть бути як натуральними, так і штучними. А їхні варіації обмежуються лише фантазією виробників рідин.

Останнім інгредієнтом є нікотин. Виробники рідин випускають свою продукцію з різною його часткою у складі – від 36 до 0 мг/мл. Так, саме до нуля, так звані нулівки.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest