Київ

Придбати квиток
2016.06.14
Новини індустрії

Жарти про вейперів захопили Інтернет

Жарти про вейперів захопили Інтернет

- Білки-летяги не літають, як птахи, а парять. Тому що закон не забороняє і на 95% безпечніше.

- Якщо людина не палить і не п'є, мимоволі замислишся, чи раптом він не вейпер.

- Я нормально ставлюся до геїв, сам маю вейп.

Ці та багато інших популярних «жартів», які ви, ймовірно, зустрічали на теренах мережі, дискредитують вейпінг і висміюють культуру паріння.

Явище це природне. Людям властиво боятися того, чого вони не розуміють. Історія має безліч прикладів тому, приміром, медицина та наука у середньовіччі чи гігієна, що отримала другий виток розвитку в Європі на початку 18 століття. Найкращий засіб боротьби зі страхом – сміх.

Явище це тимчасове, а в сучасному світі, коли нові тренди з'являються як гриби після дощу, людина легко перемикається на нові події, щойно з'являється щось, здатне затьмарити попередній інформаційний спалах. Ну справді, хто зараз згадує про Кончиту Вурст або болгарського поп-співака Азіса? Навіть перемогу Джамали на Євробаченні затьмарив Марш рівності, що днями відбувся у Києві, та Євро-2016, що розпочалося у Франції.

Просто не з'явилися ще принципово нові девайси, чиї власники виглядали б так само незвично, як вейпери, але ж це лише питання часу. До речі, про вейперів. Представники цієї культури схиляються до думки, що шквал спрямованих на них жартів – це проплачене замовлення тютюновим лобі. Адже на дереві теорії змови з'явилася нова гілочка – вейпінг. Тютюнові компанії завжди знайдуть спосіб залишитися в строю та заробити на схильних до залежності. Та й задніх вони не пасуть, підлаштовуючись під інтереси сучасного споживача, розробляючи нові менш шкідливі способи поставки нікотину до організму. При бажанні все це можна знайти в мережі.

Головне в такій ситуації – не втрачати почуття гумору та витримки. Але й слідкувати за собою, бути таким вейпером, за якого не соромно буде цілому ком'юніті.

Тримайтеся, вейпери. На все добре та густого пару.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest