Київ

Придбати квиток
2016.06.21
Новини індустрії

Шостий елемент у світі вейпінгу

Шостий елемент у світі вейпінгу

Коли ви дивилися «5-й елемент» (якщо ж не бачили, рекомендуємо), хіба не хотіли собі один з чотирьох камінців, що символізують стихії, завдяки яким Корбан (Брюс Уіліс) та Лілу (Міла Йовович) врятували Землю? Напевно хотіли. Кожен хотів. Навіть не заперечуйте.

Тепер з'явилася нагода придбати мехмод на ім'я Earth Mod V2, дуже схожий на ті камінці. Цілком логічно, що його стихія – пар. Цей мех особливий. Стиль каменю не доведеться псувати ні дріпкою, ані колбою, але зверху є 510-й отвір для дріптипу. Річ у тім, що його зроблено за системою «все включено». Під кришкою (тримається на магнітах) цього красеня розташовано майданчик, обладнаний двома посрібленими стійками, на кожному з них – по два триміліметрових отвори.

Але це ще не всі ніштяки. Усі контакти срібні, а вбудований акумулятор має неабияку потужність – 4000 мАч. Навіть твій крутий смартфон, швидше за все, поступається потужністю акуму цього девайса.

Він має кілька кольорових версій, крім стандартного сірого. Хочеш – бери синій, який ніби щойно вийняли з Плавалагуни, чи рожевий, ніби з Hello Kitty. Є ще червоний, з яким ти ніби вже побував не в одній сутичці. :)

Мех неймовірно крутий. Досвідчені вейпери гідно оцінять його. Адже базу з таким майданчиком для койлбілдингу ще треба попошукати.

Корбан, милий, ти вже гуглиш назву, щоб замовити собі цього монстра?

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest