Київ

Придбати квиток
2016.04.25
Новини індустрії

RDA: пара густіша, смак чистіший

RDA: пара густіша, смак чистіший

З моменту своєї появи девайси для вейпінгу суттєво трансформувалися, відповідаючи на запити захоплених людей. Одним з найцікавіших видів випарників є RDA, про нього й піде мова в цій статті.

В якийсь момент класичні вбудовані випаровувачі припинили задовольняти гурманів. Помітивши, що звичні атомайзери та картомайзери притуплюють смак рідини, вони почали капати її безпосередньо на котушку та гніт. Це призвело до появи нового засобу паріння – дріпінгу та створення випаровувача RDA (Rebuildable Dripping Atomizers).

Більшість RDA мають круглу форму. На основі розташовані металеві стійки з гвинтами для кріплення спіралі. Волокнистий матеріал для вбирання рідини пропускають крізь спіраль або навколо неї. Найбільш просунуті користувачі самостійно накручують котушки з дроту. Парець капає рідину безпосередньо на котушку. Зазвичай від 10 до 30 крапель. Цього досить, щоб пускати пару протягом декількох хвилин. Дріпінг дозволяє максимально насолодитись смаком і забезпечує густішу і об'ємнішу пару. Є й недоліки: користуючись RDA, важливо стежити, щоб гніт не висох. Інакше на парильника чекають вкрай неприємні відчуття під час вдиху – так званий гарик. Запобігти йому допоможе мод з функцією контролю температури.

Прихильники дріпінгу не полишають спроб домогтися максимальної густоти пари та яскравості смаку. В ході експериментів з'ясувалося, що котушки з низьким рівнем опору та більшою потужністю забезпечують потрібний ефект.

Поява RDA забезпечила технічний прорив у виробництві девайсів для вейпінгу. Створені нові види спіралей, покращені конструкції модів і т.д. 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest