Київ

Придбати квиток
2016.07.01
Новини індустрії

R150 by Hotcig

R150 by Hotcig

Компанія Hotcig вже давно працює спільно з американською Evolv. Результатом тісної співпраці стали бокс-моди DX200 і TI200, а також DX75 на новій платі DNA 75. Але нещодавно майстри вдалися до самодіяльності та випустили власний мод R150.

Зовнішній вигляд

Є люди, які в речах насамперед цінують красу, а не функціональність. R150 саме для таких. Ні, працює він без проблем, але привертає увагу в першу чергу дизайном. Виробникові вдалося створити дизайн, який навіть з огляду на габарити під два акумулятори не виглядає великим.

Основна деталь дизайну – це кришки з обох боків моду, на яких зображено малюнок, який фахівці звуть «abalone shell». Насправді він імітує вигляд морської мушлі зсередини. Така краса не залишається поза увагою.

Начинка

 

R150-by-Hotcig-2.

Насамперед приємно, що цей девайс компанія Hotcig створила самостійно. Іншими словами, вбудована плата є інноваційною розробкою фірми, яка досі такого не робила. Проте наразі жодних нарікань на плату не надходило.

Бокс-мод видає потужність у 150 ватт і стандартно підтримує опір від 0,1 до 3 Ом. Є також сучасні фішки – температурний контроль і можливість поновлення софту. Усі дані про роботу відображено на дисплеї діагоналлю 0,91 дюйма. Конектор позолочений, підпружинений, що не викликає нарікань.

Висновки

Отже, можемо сміливо стверджувати, що мод R150 створений насамперед для естетів. Це люди, які не можуть змиритися з банальними гранями буття та постійно шукають щось нове та прекрасне. Здебільшого функціональність девайса не викликає нарікань, але чи є виправданою ціна за цей твір мистецтва, судити вам. В інтернет-магазинах за нього просять близько ста доларів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest