Київ

Придбати квиток
2017.08.01
Новини індустрії

Quasar-T RTA від Cosmic Innovations – втілення двох легенд

Quasar-T RTA від Cosmic Innovations – втілення двох легенд

Компанія Cosmic Innovations зробила шах і мат усьому вейп-ринку, випустивши універсальний пристрій для паріння для всіх категорій вейперів. Знайомтеся, атомайзер Quasar-T RTA.

Багато досвідчених парильників можуть з першого погляду сказати, що цей девайс втілив у собі дві легенди серед атомайзерів – «Кайфун» і «Тайфун». Їх найкращі деталі представлені у новинці від Cosmic Innovations.

Якщо раніше і баки, і дріпки поділялися на категорії за насиченістю смаку і за «навалом», то в Quasar-T RTA виробник поєднав обидві складові. Девайс особливо гарний у процесі розкриття смаку. Він впевнено зможе позмагатися з багатьма гаджетами відомих компаній. Якщо бажаєш смачну і густу пару – ти знаєш, що обрати.

Проте, атомайзер виглядає застаріло – такий дизайн можна побачити в кожному другому девайсі. З цікавим мехмодом буде виглядати просто, але стильно.

З двох сторін бака є отвори для скла, через які зручно стежити за рівнем рідини. У атомайзері встановлений 510-й конектор. Майданчик, який обслуговується, має круглу форму. Щоб закріпити койл, потрібно затиснути гвинти за допомогою хрестоподібної викрутки.

Технічні характеристики:

  • діаметр – 23 мм;
  • висота – 44 мм;
  • матеріал корпуса – нержавіюча сталь;
  • матеріал бака – скло Pyrex;
  • ємність бака – 3 мл.

Вартість такого пристрою – 205 доларів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest