Київ

Придбати квиток
2016.07.10
Новини індустрії

Виробник ліхтариків Nitecore випустив міцний і компактний мод

Виробник ліхтариків Nitecore випустив міцний і компактний мод

До полку виробників вейп-девайсів прибуло. Новачком став виробник ліхтариків, зарядних пристроїв та акумуляторів Nitecore. Компанія випустила свій перший мод, який вирізняється суцільнометалевим корпусом й оригінальним дизайном.

Новинка зветься Pro Box Q50, цифра в назві, як і годиться, позначає граничну потужність мода. Зовні він досить симпатичний. Завдяки невеликому розміру (83 х 35 х 24) і округлій формі девайс зручно тримати в руці. Корпус повністю відлито з алюмінію, що робить його міцним і легким, вага становить лише 61 грам. Як у деяких інших ліхтариків, цей мод має кліпсу, яка дозволяє закріпити його на ремені або, скажімо, в сумці.

Велика та кругла кнопка Fire також нагадує про основну спеціалізацію виробника. До слова, ця кнопка ще й регулює потужність, що додає зручності в користуванні.

Pro Box Q50 отримує енергію від одного акумулятора 18650, заряджати можна за допомогою USB-кабелю. Він сумісний з 510-ми атомайзерами будь-якого діаметру. Технічні показники нічим особливим не вирізняються.

  • Діапазон потужності: 7-50 W
  • Вихідна напруга: 1-7,5 V
  • Опір, що підтримується: 0,1-2,5 Ω
  • Зарядний пристрій: 5v 750mah

Функція термоконтролю відсутня. Натомість Pro Box Q50 попереджає власника про занадто тривале паріння. Також є захист від неправильної установки акумулятора, короткого замикання та перегрівання.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest