Київ

Придбати квиток
2016.02.15
Новини VAPEXPO

Політики проти заборони паріння

Політики проти заборони паріння

Суспільство вже звикло, що політики часто забороняють купу насправді нешкідливих речей. Вейпінг на став винятком, а постійні баталії з вченими можновладці ведуть досі. Але, як з’ясувалося, є політики, які не вважають паріння небезпечним.

Постійна боротьба

Щодо питань боротьби з будь-якими виробами, які генерують пару, всіх випереджає Латвія. Цікава директива проти використання електронних інгаляторів дала змогу повністю заборонити вейпінг на території країни. Але, на щастя, цього не сталося. У цьому році влада знову згадала про свої повноваження та почала лобіювати заборону не тільки електронних, але й аналогових приладів для паріння. Міністр охорони здоров’я заявив, що вейпінг слід заборонити, так само, як і шкідливі аналоги, оскільки вони є небезпечними для здоров'я.

Але проти подібних заяв виступив голова Підкомісії з охорони здоров’я Віталій Орлов, який запропонував врегулювати це питання. Він сказав, що електронний інгалятор справді допомагає позбутися шкідливої звички і готовий підписатися під цією заявою своєю репутацією лікаря. А от якими доказами керуються у міністерстві, йому невідомо.

Інший кумедний випадок стався з конгресменом від Республіканської партії Дунканом Хантером. Він захищає вейпінг, оскільки той допоміг йому позбутися шкідливої звички. Для демонстрації свого протесту під час одного з засідань, де обговорювали електронні інгалятори, він дістав мод і почав парити. Потім він сказав, що цей прилад не несе шкоди ні парильнику, ні оточуючим.

Ось так деякі можновладці можуть самостійно робити висновки та виборювати свої права. Цим вони роблять велику послугу індустрії вейпінгу, боротьба за ринки збуту у якої ще попереду.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest