Київ

Придбати квиток
2016.03.30
Новини VAPEXPO

Poker Face, який парить

Poker Face, який парить

Схоже, виробникам вже бракує ідей, як називати свої нові атомайзери. Але сьогоднішній експонат – Poker Face – ймовірно, отримав таку назву невипадково. Йдеться про унікальний формат оформлення системи подачі повітря. Тут китайці виявили кмітливість і креатив, що дало змогу зробити девайс максимально впізнаваним.

Перед нами дріпка невеликого розміру з напрочуд пристойним потенціалом. Не даремно вона ввійшла до десятки найкращих атомайзерів минулого року. Відмінна смакова передача та велика кількість пари – це ключ до успіху для хорошого дріп-атомайзера.

Poker-Face-який-парить-1

Головною «фішкою» девайса є його повітрязабірники, чий вигляд нагадує всім відомий Poker Face. Конструкція, звісно, не схожа на популярний інтернет-мем і швидше є конструктивною особливістю. Хоча, що не кажіть, а виробники нестандартно підійшли до створення отворів, що безперечно додало девайсу глянцю.

Маркетологи вирішили не ходити околяса та блискуче зіграли на цій особливості. Скринька має віконце, у якому відображено цей самий «покер фейс», а знизу красується назва девайса.

У скриньці достатньо додаткових аксесуарів, серед яких і викрутка, і бавовна, і безліч о-рингів, а також готові намотки для найледачіших.

Poker-Face-який-парить-2

Конструкція доволі стандартна, складається лише з чотирьох частин. Через відкриту базу дріпка набула величезної популярності серед коілбілдерів. Насправді цікавим є хіба що дріп-тип, що має таку собі турбіну, яка сприяє генерації пари.

У цілому Poker Face вийшов еталонним атомайзером. Звісно, доведеться спершу звикати до скромних розмірів випаровувача. Але для тих, хто вже користувався девайсами подібного формату, сьогоднішній гість стане найкращим другом у створенні густих клубів пари.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest