Київ

Придбати квиток
2018.06.20
Новини VAPEXPO

Чому «Зе Інтерв'юер» – зараз не тільки програма Анатоліча? Ексклюзив від VAPEXPO Kiev

Чому «Зе Інтерв'юер» – зараз не тільки програма Анатоліча? Ексклюзив від VAPEXPO Kiev

На виставках VAPEXPO можна зустріти людей будь-якої професії, раси та віросповідання. Вейпінгом, без перебільшення, захоплюються найрізноманітніші особистості, тому всеукраїнський вейп-івент відвідували навіть зірки. І не раз.

Наприклад, відомий теле- і радіоведучий, автор програми «Зе Інтерв'юер», шоумен Анатолій Анатоліч знову побував на VAPEXPO Kiev. А ми мали можливість знову поспілкуватися з ним.

Інтерв'юер: VAPEXPO Kiev (V. K.)
Респондент: Анатолій Анатоліч (А. А.)

V. K.: Анатолію, цього разу Ви не просто селебріті-гість VAPEXPO. На виставці Ви презентували власну лінійку жиж, яка розроблена спільно з компанією Monster Flavor. Розкажіть про новинку.
А. А.: Хлопці знали, що я парю, і запропонували колаборації. Ми зустрілися, обговорили лінійку з чотирьох смаків, яку назвали «За Інтерв'юер» (так само називається авторська програма Анатолія Анатоліча. – Прим. авт.). Для назви смаків ми використовували рубрики програми: бізнес, спорт, тревел, музика.


Від редакції – для довідки.
Співзасновник компанії Monster Flavor,Роман, назвав нам точний склад смаків:

• Travel – виноград + яблуко; смак холодний.
• Sport – полуничний джем з тостами.
• Music – жувальні цукерки «Ведмедики Гаммі» + чорниця; смак з кислинкою.
• Business – тютюновий з банановим кремом.

А зараз – камбек до інтерв'ю. Далі Анатоліч поділиться враженнями про новинки.


А. А.: «Бізнес» – більш серйозний, це табачка; «Тревел» – більш легкий, «Спорт» – свіжий. Фактично ми спробували передати настрій рубрик через ці смаки. Мені здається, що ми це змогли.


V. K.: Наші журналісти спілкувалися з Вами на минулому VAPEXPO Kiev. Тоді вони запитали про можливість побувати вейперу в гостях у «Зе Інтерв'юер». Яка відповідь зараз?
А. А.: Якщо чесно, то поки що не знайшов настільки медійно затребуваної людини, яка зв’язана з вейпінгом. Але ідея – гарна. Якщо людина цікава – вона може потрапити в «Зе Інтерв'юер», і для цього необов'язково бути зіркою.


V. K.: Тобто цією людиною міг би бути власник мережі вейпшопів?
А. А.: Теоретично так, але це дуже вузький напрям. Якби особа володіла мережею у 100 країнах світу, то – без сумніву (посміхається. – Прим. авт.).


V. K.: Чого Ви чекаєте від виставки цього разу? Ви прийшли відпочивати чи працювати?
А. А.: Я прийшов відпочивати. Але ми влаштуємо гівевей «Зе Інтерв'юера» зі сцени VAPEXPO. Я із неабияким задоволенням роздам подарунки відвідувачам.


Чому «Зе Інтерв'юер» – зараз не тільки програма Анатоліча? Ексклюзив від VAPEXPO Kiev - 1
Анатоліч виконує обіцянку


Чому «Зе Інтерв'юер» – зараз не тільки програма Анатоліча? Ексклюзив від VAPEXPO Kiev - 2

Спритність рук - і гівевей твій!

P. S. Нові рідини вже у продажу. Огляду від нас не буде, отже дегустуй самостійно і поділися враженнями у коментарях! І, звичайно ж, стеж за новинами!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest