Київ

Придбати квиток
2017.09.01
Новини індустрії

Чому вейп протікає?

Чому вейп протікає?

З часом кожен парильник має багато проблем в обслуговуванні своїх девайсів. Однією з тих, що зустрічається найчастіше, – vape протікає. Що потрібно зробити, щоб уникнути цієї проблеми, – ми розповімо у цій статті.

Зразу необхідно з’ясувати причину, чому вейп протікає. По-перше, якщо так сталося, – це не означає, що зламався мод або атомайзер. Є декілька основних причин:

  • неправильно закручений бак або дріпка;
  • спроби парити без натискання стартової кнопки;
  • перегрів випарника;
  • низький рівень заряду;
  • застарілий атомайзер;
  • засмічення вентиляції.

Якщо ж неправильно прикрутити атомайзер до мода, то функціонування пристрою буде проблематичним. І у такому випадку витік рідини є одним з плачевних наслідків.

При сильному затягуванні або спробах парити без натискання стартової кнопки, атомайзер припинить коректне функціонування. Затягування повинно бути м'яким, щоб не було реактивного потоку.

При перегріві випарника також не можна уникнути протікання рідини, оскільки атомайзер – це електроніка, а електричні девайси, як відомо, не витримують високих температур.

Парити, коли сіла батарея – це табу. Так можна не тільки зіпсувати гаджет, але і просто перетворити його на шматок металу. Будь-який вейп-девайс необхідно доглядати і використовувати відповідно до інструкції.

Кожен атомайзер має свою систему обдування. Якщо ж вона засмітилася краплями рідини – пристрій необхідно прочистити. В іншому випадку це його зіпсує.

Якщо ти тривалий час користуєшся атомайзерами, пам'ятай про те, що будь-яка техніка застаріває. Рано чи пізно бак або дріпка можуть стати не такими потужними, як тоді, коли ти їх купував, тому час від часу варто замислюватися про оновлення.

Дізнайся більше на VAPEXPO Kiev 2017!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest