Київ

Придбати квиток
2018.04.06
Новини VAPEXPO

Чому протікає вейп і як це виправити?

Чому протікає вейп і як це виправити?

Як то кажуть, любиш парити – люби й девайс протирати. Правда у тому, що майже кожен вейпер стикається з проблемою протікання бака. Сьогодні мова піде про те, чому протікає вейп і як це виправити.

Переглянемо список?

1. Необережна заправка

Про це пишуть в інструкціях, але їх або не читають, або ж вони написані лише китайською. При заправці не можна допускати потрапляння рідини до шахти бака, яка веде до спіралей. Якщо жижа буде всередині, то все булькає і бризкає, як результат – вейп тече.

Як виправити: перш за все, акуратно заливати і не допускати таких моментів. Якщо жижа-таки потрапила до шахти, то ретельно протри останню. А також не наповнюй бак до самого верху – залишай невеликий повітряний зазор.

2. Зберігання бака

Зберігання бачка горизонтально, особливо, якщо у нього нижній обдув і якщо залишити його так на всю ніч, може призвести до протікання через отвори обдування.

Сюди ж можна віднести відкриття заправних отворів. Їх відкривають лише для заправки, в інших випадках ненадійне закриття загрожує протіканням вейпа.

Як виправити: зберігати вертикально. Якщо при зарядці мода ти кладеш його, то знімай атомайзер на цей час – нехай він стоїть. Не забувай закривати отвори після заправки.

3. Невідповідність обдування і затягування

Якщо ти сильно тягнеш повітря, але обдув при цьому на мінімумі, то існує ризик, що разом з парою затягнеться рідина, яка не встигає випаровуватися. Це призведе до протікання.

Як виправити: привідкрий отвір обдування, щоб знизити тиск. І не забувай закривати його, коли наповнюєш бак.

Чому протікає вейп і як це виправити?

4. «Брудний» атомайзер

Якщо вейп давно не чистився, то у ньому накопичується стара жижка, як наслідок – протікає вейп.

Як виправити: ретельно промити бак.

5. Брак

Тут все ще більш очевидно, ніж у третьому пункті. Ніхто не застрахований від заводських браків випарників, тріщин на склі та «кривих» різьб, що неминуче призведе до протікання вейпа. І це найменше що може бути.

Як виправити: ніяк. Купити новий бак.

Ти напевно встиг помітити, що більшість причин криється насамперед у використанні девайса. Тому дбайливо стався до його складових, обслуговування і читай інструкцію.

Залишилися питання? Приходь 14-15 квітня на VAPEXPO Kyiv 2018 і поговори з вейп-блогерами та досвідченими однодумцями.

Придбати квиток ►►►

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest