Київ

Придбати квиток
2018.03.26
Новини індустрії

Чому не виходить відкрутити атомайзер і що з цим робити

Чому не виходить відкрутити атомайзер і що з цим робити

«Не можу відкрутити атомайзер», – говориш ти. «Прочитай цю статтю – і зможеш», – відповідаємо ми. Сьогодні розглянемо причини, за яких вейпери періодично стикаються з такою проблемою і розповімо, як її усунути.

Чому не відкручується атомайзер

Для початку з’ясуємо проблему: чи не відкручується атомайзер від мода, чи не знімається кришка, щоб долити рідину.

У першому випадку причин може бути декілька:

  • атомайзер не потрапив на різьбу конектора;
  • під впливом високих температур розширилася конструкція девайса, і мод щільно приліг до атома;
  • атомайзер довго не знімали з мода і відбулася дифузія.

Остання причина занадто малоймовірна, бо дифузія металів відбувається роками. Втім, якщо ти не брав девайса роки три-чотири, то все можливо. У такому випадку краще придбати новий вейп, бо навіть кусачки не допоможуть.

Чому не виходить відкрутити атомайзер і що з цим робити

Як відкрити атомайзер

Кусачки все ж таки допоможуть у першому випадку, коли неправильно прикріплений атомайзер. Акуратно захопи щипцями бачок і проверни у різні боки – конструкція повинна піддатися.

Якщо причина криється у розширенні, то тут потрібно просто застосувати метод «від зворотного»: поклади девайс у морозильну камеру на 10-15 хвилин. Він охолоне, зменшиться, і тоді у тебе вийде відкрутити атомайзер навіть неозброєним руками. Якщо ні, то скористайся тканиною.

Тепер розглянемо ситуацію, коли неможливо відкрити кришку. Таке буває через неправильне поводження з пристроєм. Залежно від моделі, вона може відкриватися шляхом повороту юбки або кільця, знизу або зверху ... Загалом, у даному випадку кращою рекомендацією буде переглянути інструкцію.

Ці причини і поради справедливі для будь-якого різновиду атомайзера. Тому якщо ти не знаєш, як відкрити кліромайзер або як він відкручується, то можеш сміливо слідувати рекомендаціям вище.

Бажаєш поспілкуватися зі справжніми фахівцями? Приходь на VAPEXPO Kyiv 2018 – саме тут зберуться топові вейп-блогери, які готові надати швидку вейп-допомогу! Придбати квиток ►►►

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest