Київ

Придбати квиток
2016.03.31
Новини VAPEXPO

Playboy тепер у світі вейпінгу

Playboy тепер у світі вейпінгу

Кортить одразу пригадати боксмод, який з'явився минулого літа. Йдеться про Playboy Vapor, який швидко здобув популярність серед досвідчених парильників.

Не минуло й року, як виробник потішив нас атомайзером, який прекрасно поєднується з модом Playboy Vapor. Playboy Vixen OCC Sub Ohm Coil Tank пасує не лише за дизайном, але й за виробництвом своїй парі.

У Playboy Vixen Sub-Ohm Tank ідеально поєднані ефектний зовнішній вигляд і чудова функціональність. Разом з атомайзером в упаковці ви знайдете два випаровувачі на нікелі по 0.1 Ом. Вони генерують достатньо пари та здатні працювати на високих температурах. 

Playboy-тепер-у-світі-вейпінгу

Подачу повітря реалізовано максимально ефективно. Великі випаровувачі дають відмінний смак і багато пари. Крім того, атомайзер має систему регуляції подачі повітря, що повинно позитивно впливати на роботу випаровувача. Є можливість використовувати як нижню подачу повітря, так і комбіновану – через дріп-тип. До речі, тут їх два – з лейблом Playboy та прозорий.

Playboy-тепер-у-світі-вейпінгу-2

Об'єм бака, швидше, середньостатистичний – 4,5 мл. Конструкцію виготовлено з чудової нержавійки, а бак – зі спеціального скла «Пурекс», яке застосовують різні виробники з огляду на надійність матеріалу.

Існує декілька випаровувачів. На даний момент можна придбати оригінальні на нікелі та класичні на канталі 0.2 та 0.5 Ом. Працювати різні варіанти випаровувачів здатні у діапазоні від 30 до 150 Ватт. Все з органічної японської бавовни.

Playboy-тепер-у-світі-вейпінг-3

Цікаво, що цю модель атомайзера можна цілком вважати бюджетною. «Фасттек» продає його приблизно по 25 доларів. Чудова ціна, враховуючи той факт, що пристрій справляється зі своїми завданнями на ура.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest