Київ

Придбати квиток
2016.09.20
Новини VAPEXPO

Перший масовий Cloud Making ввійде до історії

Перший масовий Cloud Making ввійде до історії

25 вересня 2016 року о 15:00 в столичному клубі Sentrum, що розташований по вулиці Шота Руставелі,11, українські вейпери ставитимуть рекорд за кількістю випущеного пару. Досягнення офіційно зареєструють і внесуть до «Національного Реєстру Рекордів України-2016».

Cloud Making – це унікальний захід: його учасники створять максимально велику та насичену хмару пару, яку виміряють і зафіксують офіційними особами Національного Реєстру Рекордів і внесуть до відповідної книги.

Генератором ідеї та втілювачем її до життя є компанія Smile-Expo – організатор другої міжнародної виставки та конференції VAPEXPO Kiev-2016.

Метою встановлення рекорду є не лише створення найбільшої хмари пару, який видихатимуть вейпери завдяки сучасним електронним девайсам, але й демонстрація менш шкідливого способу «палити».

Останніми роками в Україні спостерігається стрімкий перехід від звичайних цигарок до електронних пристроїв. Це пов'язано з тим, що процес паріння не передбачає наявності смол і продуктів горіння, тобто є менш шкідливим за звичайні аналоги.

Перехід на вейпінг часто пов'язують з прагненням курців позбутися неприємного запаху чи з протипоказаннями за станом здоров'я. Для паріння застосовують певні рідини чи фруктові суміші, які смачно пахнуть і не дратують оточуючих на кшталт звичайних цигарок.

Кількість учасників не обмежена. Тому, компанія-організтор запрошує всіх власників пристроїв для вейпінгу зробити свій внесок у створення найбільшої хмари пару та залишитися в історії України.

«Ну ж бо творити історію та розвивати вейп-культуру разом!» - звертається організатор рекорду до учасників українських вейп-спільнот.

Дата: 25 вересня 2016 року, 15:00.

Місце проведення: клуб Sentrum, вулиця Шота Руставелі, 11, Київ.

Обов'язкові умови для участі у встановленні рекорду:

  • наявність зарядженого та заправленого девайсу;
  • попередня реєстрація за посиланням (дійсна до 24.09.2016 включно) http://qps.ru/cLpWI
  • наявність паспорту.

Тільки для повнолітніх!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest