Київ

Придбати квиток
2017.01.27
Новини індустрії

Перший «дріпомод». Огляд девайсу RDTA BOX by IJOY

Перший «дріпомод». Огляд девайсу RDTA BOX by IJOY

Індустрія вейпу сягнула того рівня, коли виробникам при всьому бажанні майже нереально чимось аж дуже здивувати користувача. Здавалося б, усі технології вигадано – лишається тільки вдосконалювати зручність експлуатації. Проте компанії IJOY все ж вдалося «вистрілити»: вона випустила дещо небачене досі в технологічному плані та водночас максимально зручне в обслуговуванні – RDTA BOX.

Після зимової вейп-тусовки VAPEXPO Moscow до рук нам потрапила ця інновація. Вона дивує навіть назвою, адже абревіатура RDTA належить до атомайзерів, а тут вийшов смаковий мод! У цьому й полягає його сутність: в IJOY розробили боксмод з вбудованим смаковим баком, але про це трішки згодом.

RDTA BOX потрапляє до покупця у великій квадратній упаковці, всередині якої:

  • власне девайс;
  • випарник IMC-3;
  • кабель для поновлення прошивки;
  • додаткові аксесуари для обслуговування, інструкція та гарантійний талон.

Девайс зовні яскравий і сучасний, чимось схожий на робота. Металевий корпус пофарбовано в один з п'яти кольорів на вибір: червоний, жовтий, бірюзовий, синій і класичний сріблястий.

На бічній панелі розташовано інформативний дисплей в 0,96". Поверх нього - велика кнопка «fire», натиснувши яку п'ять разів, пристрій вмикаєте, тричі - потрапляєте до меню налаштувань. Характерною ознакою пристрою є призначений для користувача режим переднагріву.

Як ми вже знгадували вище, за замовчуванням на мод ставиться база з комплекту. Але є можливість встановити будь-який інший випарник, який вам до душі.

Максимальна потужність девайсау- 200 Вт, підтримуваний опір атомайзера - 0,05-3 Ом, тип коннектора - 510.

А тепер про головне - про вбудований резервуар для рідини. Розробники додали бак до моду та надали користувачеві можливість залити 12,8 мл! До того ж заправляється бак хоч з відра: за наповнення відповідає верхній круговий отвір у діаметрі 15 мм. Рівень рідини контролюється вбудованою LED-підсвіткою (за бажанням вимикається).

Джерелом живлення є два змінних акумулятори 18650, які не заряджаються через роз'єм microUSB - це не передбачено виробником. І це, мабуть, єдиний мінус пристрою.

RDTA BOX by IJOY - перший в своєму роді «дріпомод», який побачив світ. Девайс вивів вейп-технології на новий рівень. Спасибі інженерам за ідею! Вартість комплекту - $75.

У тебе є нагода побачити та протестувати останні розробки в індустрії вейпу самостійно! Реєструйся на VAPEXPO Kiev 2017, який відбудеться 4-5 березня.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest