Київ

Придбати квиток
2016.07.15
Новини індустрії

Паримо за індійськими мотивами з Chakra

Паримо за індійськими мотивами з Chakra

Ми вже розповідали про нову лінійку російських преміум-рідин з індійським настроєм – Chakra. Це приклад бюджетного сегменту з напрочуд оригінальними смаками. Загалом їх є сім, і сьогодні поговоримо про них.

Sahasrara/Сахасрара

У цьому смакові переважає весняна тематика. Дуже ніжний, але водночас з яскраво відчутним жасміном. Виробник заявляє про присутність у міксі маракуї та стиглої вишні, але їх практично не чути.

Ajna/Аджна

Ще один випадок переважання свіжості над іншими компонентами. Чорна смородина та гранатовий нектар дають дуже цікаве поєднання, що пасуватиме для щоденного паріння.

Vishuddha/Вишуддха

У цьому міксі змішали м'яту, ментол і ще якийсь компонент, схожий на льодяники від кашлю. В поєднанні з квітковими нотками відчувається приємна свіжість.

Anahata/Анахата

Тут маємо справді унікальний мікс. Лайм, ківі та бергамот роблять аромат одночасно квасним і терпким. Таке поєднання зустрічається дуже рідко.

Manipura/Манипура

Навіть складно було уявити, що таке поєднання виявиться настільки яскравим. Аромат солодкої дині та квасної цедри лимону ні з чим не зрівняється.

Svadhisthana/Свадхистана

Відмінний фруктовий мікс зі стиглої груші, соковитого апельсину та ароматної абрикоси. Блискуче літнє поєднання, що дарує море солодощів.

Muladhara/Муладхара

Ця рідина належить до ягідних міксів. Потужний аромат щойно зібраної малини, полуниці та ожини - неможливо зупинитися.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest