Київ

Придбати квиток
2017.05.19
Новини індустрії

PANDA BF mod by VST: кунг-фу панда, французька версія

PANDA BF mod by VST: кунг-фу панда, французька версія

У світі вейпінгу поступово набувають популярності моди на кшталт bottomfeeder – BF-моди, вони ж сквонкери. Суть цих пристроїв полягає в наявності флакона всередині корпусу, який майже автоматично поповнює атомайзер (змочує вату). Аби не пасти задніх у світі моди, французька компанія VST випустила власну версію BF-боксмода – PANDA BF mod, про який далі піде мова.

Про фішку моду говорить ще й власне назва: на корпусі зображено грізну морду панди, яка на вигляд є дуже потішною. Коробку зроблено з пластмаси. Кількість варіантів кольору не перелічити: їх безліч, на будь-який смак, аби тільки користувач не розгубився, обираючи мод.

Усередині заховано мідну пластину, що змушує «панду» виробляти пар, відсіки для акумулятора та бутилька з рідиною об'ємом 6 мл. До речі, комплект містить два флакони замість одного.

Пристрій працюватиме з одним акумулятором 18650.

Конектор з'єднання тут – 510-й.

PANDA BF mod by VST – простий сквонкер, перевага якого швидше полягає в дизайні, ніж у технічних параметрах. Виробник оцінив власний витвір у €70, що, чесно кажучи, дорогувато як для пластмасового пристрою. Мабуть він вирішив, що панди нині дороги, але це вже зовсім інша історія.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest